Grupom będzie łatwiej latać Ryanairem

archiwum Ryanair

W najbliższym sezonie letnim Ryanair ogłosi nowy produkt dla firm, który będzie miał nowe funkcje specjalnie dostosowane dla osób podróżujących służbowo. W tegorocznym sezonie letnim, Ryanair oferuje klientom ponad 115 wspaniałych kierunków do wyboru, do i z Polski; rezerwacji można dokonywać na stronie www.ryanair.com.

Usługa Ryanair dla “Grup” będzie mieć duże znaczenie dla wszystkich podróżujących, w tym szkół, klubów sportowych i innych zorganizowanych wyjazdów grupowych. Oferta Ryanair to ponad 1600 lotów dziennie, łączących 186 destynacji w 30 krajach. Pasażerowie podróżujący w grupach lub w interesach będą mogli zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki nowej usłudze Ryanair.

Lesley Kane, szef działu podróży służbowych i rezeracji dla grup z Ryanair powiedziała: “2014 rok jest bardzo ekscytującym rokiem dla pasażerów, w szczególności podróżujących w większych grupach i służbowo. Nowa oferta Ryanair znacznie zmniejszy koszty podróży. Ryanair nieustannie poprawia obsługę klienta. Odnotowaliśmy zwiększone zainteresowanie ze strony klienta biznesowego, jak i organizatorów wyjazdów grupowych, w związku z tym postanowiliśmy stworzyć i wprowadzić w życie naszą nową ofertę. Polskie grupy i klienci biznesowi mogą się teraz cieszyć dodatkowymi udogodnieniami dopasowanej oferty, co pozwoli na wzrost ruchu pasażerskiego Ryanair do ponad 110 milionów do 2019 roku. “