Grupa eSky wzmacnia współpracę z Finnair

Grupa eSky wdrożyła technologię NDC linii Finnair. Współpraca umożliwi bezpośredni dostęp do pełnej oraz najlepszej oferty Finnair, a także gwarantuje możliwość sprzedaży większości taryf i usług przewoźnika.

Wdrożenie protokołu NDC Finnair udostępnia klientom eSky dostęp do różnorodnej oferty taryf lotniczych, a także możliwość personalizacji podróży.

Zdaniem Międzynarodowego Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) technologia NDC umożliwia branży turystycznej zmianę sposobu sprzedaży produktów lotniczych poprzez rozwiązanie obecnych ograniczeń dystrybucji w branży, w tym zróżnicowanie produktów, dostęp do pełnej oferty lotniczych, a także płynnych doświadczeń zakupowych. Większa elastyczność w zmianie rezerwacji, różnorodne opcje bagaży rejestrowanych, dostęp do innych usług linii lotniczej w atrakcyjnych cenach – to tylko kilka rozwiązań dla klientów, które wiążą się z wprowadzeniem NDC. Bezpośrednie połączenie z NDC Finnair zwiększa atrakcyjność oferty eSky zarówno dla klientów ze Skandynawii, jak i całego świata.

Paweł Szczepański, Product Development Director w Grupie eSky, powiedział: „Jako akredytowany agent IATA stawiamy na rozwiązania przyszłości, które transformują branżę turystyczną. Nasza współpraca to kolejny krok w konsekwentnym wdrażaniu rozwiązań zorientowanych na kliencie. Finnair od zawsze inwestuje w nowoczesną technologię, a głębsza współpraca pomiędzy eSky i Finnair poprzez wdrożenie NDC to ważne wydarzenie, które wzmocni naszą pozycję na rynkach Skandynawskich oraz na całym świecie.”

Arūnas Skuja, General Manager Europe East and the Baltics w Finnair, dodał: „Cieszymy się z poszerzenia współpracy z Grupą eSky, która pomoże nam rozwijać i dostarczać klientom większy wybór i konkurencyjną ofertę produktową. Razem możemy zaoferować pasażerom możliwość dokładnej personalizacji podróży, a także zmodernizować sposób dystrybucji ofert pomiędzy liniami lotniczymi a innymi podmiotami rynku turystycznego.”

Gigant polskiego rynku Venture bierze eSky