Gremium Ekspertów Turystyki – zapisy do końca tygodnia

Jeszcze do końca tygodnia można zarejestrować się na IX Gremium Ekspertów Turystyki, które odbędzie się w dniach 28-29 marca w Gdańsku.

„Dostajemy telefony z zapytaniem czy przyjmujemy jeszcze zgłoszenia. W związku z zainteresowaniem postanowiliśmy przedłużyć termin przyjmowania formularzy zgłoszeniowych” – poinformowali organizatorzy wydarzenia.

Tegoroczne gremium odbywa się pod hasłem “Samorząd terytorialny a rozwój turystyki”, otworzy je debata plenarna poświęcona tematowi „Turystyka w rozwoju miast i regionów – przemiany gospodarcze i ewolucja zarządzania”. Następnie odbywać się będą warsztaty branżowo-samorządowe i sesje naukowe. Wśród poruszonych tematów znajdą się: pomoc nauki w przewidywaniu zmian rynku turystycznego, nowoczesne techniki informatyczne i rozwój turystyki zdrowotnej, problem najmu krótkoterminowego, przyszłość targów turystycznych, opłata turystyczna, system POT-ROT-LOT.

Gremium Ekspertów Turystyki to organizowane nieprzerwanie od 2003 roku spotkania przedstawicieli świata nauki, biznesu, władz rządowych i samorządowych oraz organizacji pozarządowych branży turystycznej. To jedyne na taką skalę wydarzenie w Polsce, mające charakter kroczący, tzn. za każdym razem odbywa się w innym regionie.

Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy wejść na stronę gremium, wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy.

Patronem medialnym Gremium Ekspertów Turystyki jest portal WaszaTurystyka.pl.