Grecos zaprosił swoich agentów na Kretę

archiwum Grecosa

Nagrody, szkolenia i rozrywka – to najważniejsze punkty programu Grecos Adventure. Touroperator podziękował swoim agentom za współpracę w sezonie 2019 zapraszając ich na pięć dnia na Kretę.

Na największą grecką wyspę przyleciało 164 przedstawicieli biur podróży oferujących wakacje z Grecosem. Specjalista od wakacji w Grecji przygotował dla nich program, który był podziękowaniem za udany rok 2019. Razem z lokalnymi partnerami Grecos odsłonił przed polskimi agentami wyjątkowe smaki Grecji, zabrał w rejs wzdłuż wybrzeża Krety i zorganizował możliwość wspólnej zabawy, także przy lokalnej muzyce.

Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa, powiedział: „Zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywają nasi partnerzy. Dlatego Grecos Adventure to dla nas najprzyjemniejszy obowiązek w roku. Obowiązek, bo nie wyobrażam sobie października bez tego spotkania, na którym mówimy „Dziękujemy”. W tym roku powiedzieliśmy to szczególnie głośno, bo po słabszym sezonie 2018 wróciliśmy na ścieżkę wzrostu i wiemy jak duża w tym zasługa agentów.”

Grecos zorganizował w sezonie 2019 wakacje dla 180 tysięcy klientów.

Wojciech Skoczyński, prezes Grecosa, dodał: “Wiele nowych hoteli w ofercie, dobra sytuacja ekonomiczna kraju, czyli i naszych klientów oraz stabilny obecnie rynek touroperatorów pozwalają nam liczyć, że w przyszłym roku obsłużymy 200 tysięcy klientów. Nie zrobimy tego bez partnerów przekonanych, że nasza oferta w Grecji jest na najwyższym poziomie.”

Dlatego w czasie Grecos Adventure nie zabrakło prezentacji nowości na sezon 2020. Punktem kulminacyjnym była natomiast uroczysta gala Grecos Awards, podczas której Wojciech Skoczyński i Janusz Śmigielski wręczyli statuetki i nagrody za sprzedaż sezonu 2019 (dla Najlepszego Autoryzowanego Agenta, Najlepszego Agenta i Debiut Roku), za F!RST DEAL! 2020 (Najlepszy Agent w kategoriach Sprzedaż i Upselling) oraz dla Partnerów Strategicznych, który to tytuł trafił do Wakacje.pl i TravelPlanet.pl. Wyróżnieni zostali: Sun Way Travel (Słupsk), Happy Holiday (Poznań – Suchy Las), Travel Market (Kraków), Happy Travel (Gdańsk), Fostertravel.pl (Warszawa), Okno Na Świat (Warszawa), Halowakacje.com (Lublin), Holiday (Tychy), Stela Travel (Cieszyn), Sfinks (Skrzyszów), Jamajka (Swarzędz), Max (Racibórz) i Holiday Box (Leszno).

Miejscem tegorocznego Grecos Adventure była Ostria Beach Resort&Spa. To hotel, który do oferty Grecosa trafił w sezonie 2019, z miejsca stając się bestsellerem. Na kolejny rok touroperator oferuje jeszcze więcej pokoi w tym pięciogwiazdkowym hotelu.