Grecos – start sprzedaży oferty Lato 2020

Grecos ruszył z promocją F!RST DEAL! 2020. Klienci dostają możliwość wpłaty zaledwie 5-procentowej zaliczki i gwarancję najniższej ceny.

Grecos obniżył, w porównaniu do bieżącego sezonu, wysokość zaliczki w F!RST DEAL! W pierwszym etapie sprzedaży wystarczy wpłata pięciu procent wartości rezerwacji by zapewnić sobie miejsce na przyszłoroczne wakacje.

Touroperator gwarantuje najniższą cenę na rynku. Przy dopłacie 15 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second. Skorzystanie z promocji uprawnia do bezkosztowej zmiany rezerwacji. Klient ma też możliwość zakupu pakietu Elastyczna Rezerwacja, który – za 39 zł – pozwala na trzy kolejne zmiany rezerwacji oraz zwalnia z opłaty związanej z ewentualną rezygnacją z wyjazdu.

Promocja F!RST DEAL! to najszersza dostępność pokoi rodzinnych, w hotelach z aquaparkiem lub z Klubem Delfinki, w których pierwsze dziecko w ramach danej rezerwacji może cieszyć się pobytem za darmo.

Cena za dziecko zawiera wtedy jedynie koszty przelotu i ubezpieczenia.

Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa, powiedział: „Cieszę się, że startujemy z FIRST DEAL! wcześniej i z bardzo szeroką ofertą. Bieżący sezon pokazuje, że ofert typu last minute jest mało, a ich ceny zaskakują klientów tym, że są niewiele niższe od podstawowych. Wyraźnie zyskali ci, którzy zdecydowali się na ofertę we wczesnej sprzedaży. Liczę, że udział F!RST DEAL! w całości naszej sprzedaży będzie rósł, bo coraz więcej klientów docenia zalety rezerwowania wakacji z dużym wyprzedzeniem.”

W pierwszym etapie promocji ceny są niższe o nawet 40 procent. Dodatkowym bonusem dla stałych klientów jest rabat w wysokości 2 procent obowiązujący już przy trzecim wyjeździe z Grecosem.

Pierwszy, najkorzystniejszy etap promocji F!RST DEAL! trwa do 30 września 2019.

grecos.pl/first-deal