Grecos – start promocji “Plażowa wiosna”

Grecos ruszył z promocją „Plażowa Wiosna”. W wybranych hotelach klienci mogą zyskać do 300 zł rabatu na dorosłego oraz darmowy pobyt dla dziecka. Promocja obowiązuje na wyloty od 6 maja do 15 czerwca 2019.

W styczniu i lutym liczba osób przylatujących do Grecji wzrosła o ponad 10 procent względem analogicznego okresu ubiegłego roku.

Wakacje w Grecji wiosną to oferta szczególnie atrakcyjna dla osób, które nie muszą czekać na wakacyjną przerwę w nauce. Rodziców podróżujących z dziećmi w wieku przedszkolnym zainteresuje darmowy pobyt dziecka w hotelu (gdy dziecko mieszka z dwoma dorosłymi osobami od ceny całego wyjazdu odejmowany jest koszt pobytu dziecka w hotelu). Atrakcyjną cenę dla dorosłych zapewnia z kolei rabat do 300 zł.
Promocyjne warunki dotyczą hoteli w trzech kategoriach: Dla rodzin z maluchami, Dla par i Plażowy Hit. Podpowiedzią, gdzie można wypoczywać na najlepszych plażach, jest międzynarodowe oznaczenie Błękitna Flaga.

W Grecji najwięcej plaż spełniających kryteria Blue Flag jest w regionie Chalkidiki i na Krecie. Średnia temperatura w maju wynosi tam 24 stopnie.

Promocja obowiązuje dla wszystkich kierunków z oferty Grecosa. Można z niej skorzystać dokonując rezerwacji do 4 kwietnia na wyloty od 6 maja do 15 czerwca.

Regulamin promocji można pobrać ze strony internetowej www.grecos.pl/wakacje/plazowa-wiosna.