Grecos – start drugiego etapu promocji F!RST DEAL 2020

Touroperator proponuje bogaty pakiet korzyści, w tym 5-procentową zaliczkę i gwarancję najniższej ceny. W pierwszym etapie promocji największym zainteresowaniem cieszyły się wakacje na Zakynthos.

Bardzo dobrze przyjęta przez klientów i agentów Grecosa niska zaliczka została utrzymana na poziomie pięciu procent. By zarezerwować przyszłoroczne wakacje za 6 tysięcy złotych wystarczy wpłata zaledwie 300 zł.

Kolejnym z elementów oferty jest Elastyczna Rezerwacja. Pakiet w cenie 39 zł umożliwia trzy bezkosztowe zmiany rezerwacji i daje ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Przy dopłacie 20 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second.
Touroperator oferuje również gwarancję niezmienności ceny za 15 zł/os. W promocji F!RST DEAL! wciąż obowiązują jednorazowa bezkosztowa zmiana rezerwacji i 2-procentowa zniżka dla stałych klientów.

Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa, powiedział: „Ruszyliśmy z promocją FIRST DEAL! wcześniej niż w poprzednich latach i to przyniosło zamierzony efekt. Na koniec września osiągnęliśmy wyższy poziom sprzedaży niż mieliśmy rok temu na koniec października. Z dużym zainteresowaniem spotkał się pakiet Elastyczna Rezerwacja, co cieszy również naszych agentów. Do wcześniejszego niż zwykle zakupu wakacji część klientów dodatkowo zmotywowała skromna oferta last minute na bieżący sezon. Mamy też oczywiście sporą grupę osób, które regularnie czekają na nasz start sprzedaży by zapewnić sobie upatrzone miejsce i termin na przyszłe lato.”

Największa część dotychczasowej sprzedaży sezonu 2020 to wakacje na Zakynthos. Szczególnie szybko wypełniają się hotele Caretta.