Grecos startuje z promocją majowych wyjazdów

Planującym tegoroczną majówkę Grecos zaproponował atrakcyjne ceny. Ofertą objęte są wybrane hotele na najpopularniejszych greckich wyspach. Rezerwacji należy dokonać do 14 marca.

Przez dwa tygodnie obowiązują korzystniejsze ceny w hotelach na wyspach najczęściej wybieranych przez klientów Grecosa. Promocja Wielka Grecka Majówka dotyczy wyjazdów na Zakynthos, Kretę, Rodos, Kos, Korfu, Kefalonię czy Cypr. Słoneczna pogoda i plaże na tych turystycznych kierunkach mogą być ciekawym pomysłem na weekend tradycyjnie kojarzony w Polsce z wyjazdami i wypoczynkiem.

Promocja obejmuje wyloty od 19 kwietnia do 5 maja włącznie.

Tygodniowy pobyt na Kefalonii jest możliwy już od 1370 zł/os., na Krecie – od 1670 zł, na Korfu – od 1760 zł. Na objęte promocją majowe wakacje można polecieć z Katowic, Warszawy, Wrocławia, Poznania i Gdańska. Z tych miast lot do Grecji trwa krócej (nie licząc oczywiście stolicy Pomorza) niż dojazd nad Bałtyk.

Na Zakynthos, najczęściej wybieranym obecnie przez klientów Grecosa kierunku, średnie temperatury to 19 stopni w kwietniu i 24 w maju. W Polsce to odpowiednio 12 i 18 stopni.