Gol Airlines mają generalnego agenta sprzedaży w Polsce. Jest nim Aviareps

Boeing_737-8AS,_Gol_Linhas_Aereas_Inteligentes_
fot. materiały prasowe

Od 1 czerwca 2023 roku brazylijska linia lotnicza Gol wybrała Aviareps na swojego generalnego agenta sprzedaży (GSA) w 18 krajach na całym świecie: w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, krajach Beneluksu, krajach nordyckich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czechach, Węgrzech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Malezji i Panamie.

Gol to brazylijski przewoźnik mający swoją siedzibę w São Paulo, z hubami w São Paulo, Rio de Janeiro, Brasílii i Fortalezie. Jest jednym z największych przewoźników w Ameryce Łacińskiej, obsługującym około 700 lotów dziennie. Brazylijska linia lotnicza oferuje połączenia do wielu destynacji w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej i na Karaibach. Gol jest laureatem nagrody APEX Passenger Choice Awards 2023 w kategorii najlepszy przewoźnik w Ameryce Południowej.

“Z radością ogłaszamy Aviareps naszym generalnym agentem sprzedaży w 18 rynkach na całym świecie. Ta strategiczna współpraca z Aviareps wzmocni naszą globalną obecność i umożliwi dotarcie do nowych odbiorców. Obszerne doświadczenie i wiedza Aviareps w branży lotniczej czynią ich idealnym partnerem do reprezentowania Gol Airlines. Razem dążymy do zwiększenia widoczności naszej marki i zapewnienia komfortowych podróży na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że wiedza i szeroka sieć kontaktów Aviareps odegrają szczególną rolę w rozwoju Gol Airlines na tych kluczowych rynkach” – skomentował Luiz Teixeira, dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej w Gol.

“Jesteśmy podekscytowani wybraniem nas na GSA dla Gol Airlines. Ta współpraca stanowi ważny kamień milowy dla obu firm, ponieważ łączymy siły, aby wzmocnić globalną obecność Gol i umocnić jego pozycję jako wiodącego przewoźnika do destynacji w Brazylii i poza nią. Nasza szeroka wiedza i globalna sieć biur w branży lotniczej umożliwią nam skuteczne promowanie usług Gol, poszerzenie bazy klientów i wzrost na kluczowych rynkach. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie świetne rezultaty i da podróżującym jeszcze więcej możliwości jakie oferuje Gol Airlines, dzięki swojej wyjątkowej obsłudze” – dodał Marcelo Kaiser, COO aviaton w Aviareps.