Głęboczek Vine Resort&SPA z tytułem Luxury Resort&SPA of The Year 2017

Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA po raz drugi zdobył prestiżowy tytuł Luxury Resort&SPA of the Year.

Luxury Travel Awards to nagrody przyznawane dla firm z branży turystycznej – zarówno hoteli, linii lotniczych jak i biur podróży. Co roku wydawany jest także specjalny przewodnik opisujący luksusowe miejsca na świecie – Luxury Travel Guide, który stanowi kompleksowe i obiektywne kompendium wiedzy dotyczące najlepszych na całym świecie miejsc – hoteli, uzdrowisk, miejscowości wypoczynkowych i wielu innych.
Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA zlokalizowany jest na Pojezierzu Brodnickim, nad brzegiem jeziora Forbin. Unikalna architektura resortu to połączenie historycznej zabudowy zagrodowo-dworskiej z elementami stylu etno i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Głęboczek Vine Resort & SPA dysponuje 66 pokojami (w tym apartamentem „Chata SPA” z prywatną sauną i widokiem na jezioro Forbin). Goście mogą korzystać m.in.: z basenu, vitality pool, strefy Łaźni Brodnickich, Vine SPA z bogatą ofertą zabiegów opartych na winoterapii, masażu w wodzie, akademii golfa, geoceching, ścieżek rowerowych, tras do wędrówek pieszych i Nordic Walking.
Hotel Głęboczek Vine Resort&SPA jest członkiem IGHP.

IMG 7018 dev

IGHP