Funclub chwali się najnowszymi autokarami

archiwum Funclub

Funclub wzbogacił się o dwa autokary Irizary i8 zaprojektowane na specjalne zamówienie.

Hiszpańskie autokary posiadają zwiększone przestrzenie między fotelami, których jest zaledwie 42. Odległość między fotelami wynosi 1,2 m (zamiast 78 cm). Fotele posiadają rozkładane podnóżki, które umożliwiają położenie się podczas podróży. Wysoka jakość wykończenia i skórzane wnętrze, dostęp do Wi-Fi na terenie UE, gniazdka elektryczne 230 V, porty USB, indywidualne zestawy multimedialne i ekspres ciśnieniowy to udogodnienia, które tworzą nowe realia. To pierwsze autokary Funclubu, które nie są w żółtych barwach.

Prezentacja autokarów pod nazwą Sfera Platinum było transmitowane na żywo w social media. Wyjątkowego piękna nadała obecność najpiękniejszych Polek, Pauliny Maziarz (Miss Polski 2016), Patrycji Pabis (Miss Polski Nastolatek 2016), Aleksandry Wilińskiej (Pierwsza Wicemiss Polski Nastolatek 2016) i Karoliny Banach (Miss Eco Poland 2017). Zaproszona została również Madeline Gavi, która uwieczniła autokar Platinum na niezwykłym szkicu. Niebawem pojawi się w sieci specjalny Videoblog artystki z premiery.
Autokarom Platinum zostały przygotowane dedykowane programy wycieczek. Zwiększone przestrzenie wnętrza przekładają się na mniejszą ilość współpasażerów i kameralne grupy. W ofercie Platinum obowiązuje podwyższony standard hoteli, brak nocnych przejazdów oraz unikatowy program.

Prezes zarządu Funclub, Piotr Sućko, powiedział: „Bycie liderem to duża odpowiedzialność. Ciągłe wyzwania i śmiałe inwestycje, które musimy podejmować to duże ryzyko. Jesteśmy jednak przekonani, że warto. Nasze najnowsze autokary w standardzie Platinum są tego najlepszym dowodem. Podczas premiery usłyszeliśmy wiele zachwytów i gratulacji. Cieszy nas, że klienci i branża doceniają nasze starania. Nowe technologie umożliwiają wprowadzanie nowych rozwiązań. Pewne jest, że będziemy z nich nieustannie korzystać. Standard Platinum wyznacza kierunek, którym będziemy podążać, by sprostać potrzebom naszych klientów. By je wyprzedzać.”