New Trends in Tourism i Free Time Festiwal przełożone na 2021

Gdańsk Nowe Trendy Free Time Festiwal
Gdańsk / fot. drzalek83, Pixabay

W obliczu sytuacji związanej z rozpowszechnianiem się koronawirusa Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. informuje o przełożeniu terminu Free Time Festiwalu. Również konferencja „New Trends in Tourism” organizowana wspólnie z Gdańską Organizację Turystyczną zostaje przełożona na 2021 rok.

We wtorek, 10 marca br. rząd podjął decyzję o konieczności rezygnacji z organizacji imprez masowych. W obliczu tej decyzji i w świetle zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej – Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. informuje o przełożeniu terminu Free Time Festiwalu z 4-5 kwietnia br. na 10-11 kwietnia 2021 roku. Przełożona została również zaplanowana na dzień wcześniej konferencja New Trends in Tourism.

Free Time i New Trends dopiero za rok

„W imieniu Zarządu i zespołu Free Time Festiwal dziękujemy Partnerom i Wystawcom za współpracę i zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej edycji i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by przyszłoroczna edycja okazała się Państwa sukcesem biznesowym, a dla wszystkich odwiedzających doskonałą formę spędzenia wolnego czasu” – czytamy w oświadczeniu spółki.

„Pragniemy również poinformować, że jeszcze jesienią bieżącego roku planujemy zorganizowanie wspólnie z Gdańską Organizacją Turystyczną projektu prezentującego ofertę atrakcji turystycznych i przemysłu czasu wolnego na sezon jesienno-zimowy. Liczymy na sugestie uczestników tego wydarzenia, zapraszamy do współpracy i jego współtworzenie.”

Termin konferencji poprzedzającej Free Time Festival – „New Trends in Tourism” organizowanej przez Gdańską Organizację Turystyczną wspólnie z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A. także został przełożony na 9 kwietnia 2021 roku.

Czytaj także: Targi turystyczne Na styku kultu przeniesione na maj