Flybmi rozszerza współpracę z Discover the World

archiwum Flybmi

Flybmi, butikowa linia lotnicza, która obsługuje flotę typu all-jet w 10 krajach europejskich, rozszerza swoje kontakty sprzedażowe i marketingowe z firmą Discover the World, na terytorium Austrii, Belgii, Czech, Holandii i Polski. 

Flybmi przywraca swoją obecność na tych rynkach i nawiązuje współpracę z Discover the World. 

Fabrice Binet, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju działalności, powiedział: „Ściśle współpracowaliśmy z Discover the World od grudnia 2016 roku. Firma Discover the World jest synonimem światowego partnerstwa i gwarancji solidnych osiągnięć w zakresie sprzedaży i marketingu dla flybmi.  To sprawiło, że decyzja o rozszerzeniu zakresu naszych relacji była łatwa.
Discover the World reprezentuje nas w 40 krajach na całym świecie, dzięki czemu zna naszą markę, kulturę i usługi, wspiera naszą misję stałego powiększania przychodów. Z niecierpliwością oczekujemy, dalszego rozwoju naszego partnerstwa również i na tych rynkach”

George Hyde, Discover the World Head of Global Airline Sales, dodał: “Jest to fantastyczne potwierdzenie naszej ciężkiej pracy, zaangażowania i skupienia na kliencie, całego zespołu Discover.”