FlixBus zachęca do odwiedzania polskich miast

archiwum FlixBus

FlixBus wraz z partnerami uruchomił wczoraj platformę Na tropie Polski, mającą na celu zachęcenie do odkrywania polskich miast i najciekawszych miejscówek. Wraz ze startem akcji, o godz. 11:00 ruszył specjalna promocja 0,99 zł na bilety na wszystkie trasy krajowe.

Na dobry początek projektu startuje dziś promocja 0,99 zł, która potrwa 16 godzin symbolizując 16 polskich województw, do których dojeżdża FlixBus. Obejmuje ona bilety zakupione w aplikacji mobilnej na podróże w terminie od 25 czerwca do 24 lipca.

Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska, powiedział: “Zdarza nam się zapominać, w jak pięknym kraju żyjemy i ile Polska skrywa prawdziwych perełek – miejsc, które warto odwiedzić. W ramach projektu stworzyliśmy interaktywną mapę, na której znajdą się nietuzinkowe miejsca w Polsce, których nie można znaleźć w przewodnikach – murale, neony, kina studyjne i wiele innych. Już teraz zielonymi autobusami można dojechać do ponad 130 polskich miast i chcemy zachęcić jeszcze więcej osób do podróżowania po Polsce. W ostatnich miesiącach do tras obsługiwanych przez FlixBusa dołączyły takie miejscowości jak Ustrzyki Dolne, Wetlina, Olsztyn, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Szczawnica, Łeba czy Słubice.”

Przykładowe trasy objęte promocją:

• Warszawa – Olsztyn
• Łódź – Wetlina
• Gorzów Wielkopolski – Słubice
• Katowice – Szczawnica

Wytrop najlepsze miejscówki w Polsce

Na dedykowanej platformie www.natropiepolski.pl użytkownicy będą mogli m.in. dodawać swoje najciekawsze polskie odkrycia. Po dodaniu wartej polecenia, niekomercyjnej miejscówki na interaktywną mapę można zdobyć zniżki od FlixBusa i partnerów akcji. Specjalna oferta zniżki 25 proc. na podróż FlixBusem znalazła się w ramach kampanii również w aplikacji Goodie.

Użytkownicy, poza przeglądaniem najfajniejszych miejsc w Polsce, mogą również głosować na konkretne miejscówki, komentować je i udostępniać znajomym.

Kampania potrwa do końca września – wtedy też zostanie sporządzony ranking miejscówek, które zostały najwyżej ocenione przez użytkowników. Partnerami akcji są Goodie, Lecton, Publico24 oraz blog Gdzie w Polsce na weekend.