FlixBus – wielka promocja cen biletów

archiwum FlixBus

FlixBus udostępnił dzisiaj w aplikacji mobilnej pulę promocyjnych biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe odbywające się między 18 lutego a 10 kwietnia br. Ceny biletów, uwzględniające również kierunki zagraniczne, będą zaczynać się już od 99 groszy.

W aplikacji mobilnej, zarówno na iOS, jak i Androida, dostępna jest już opcja rezerwacji miejsc w autobusie.

Promocyjne ceny biletów dostępne będą wyłącznie w aplikacji mobilnej FlixBus, którą można pobrać na urządzenia z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Promocja obejmuje bilety na bezpośrednie połączenia krajowe oraz zagraniczne w terminie od 18 lutego do 10 kwietnia 2019. Ceny na wszystkie połączenia będą zaczynały się od 99 groszy.

Przykładowe kierunki, które mogą okazać się interesujące na zimowe i wiosenne wyprawy:
• Polska: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Katowice, Wrocław, Toruń, Krynica-Zdrój, Szczecin, Zakopane
• Europa: Amsterdam, Wiedeń, Budapeszt, Praga, Bratysława, Brno, Liberec, Trenczyn, Győr

Łącznie polska siatka połączeń oferuje na ten moment bezpośrednie połączenia do ponad 120 miast w ramach 50 linii. Kalendarz rezerwacyjny otwarty jest obecnie do 10 kwietnia 2019 roku.

Wszystkie autobusy FlixBusa objęte są systemem częściowej rezerwacji miejsc – wykupienie miejsca siedzącego możliwe jest w wybranej strefie autobusu.

Opcja ta od teraz dostępna jest również w aplikacji mobilnej FlixBus. Obecnie na liniach 918, N918 oraz N899 testowany jest również system rezerwacji miejsc w całym autobusie. Pilotaż sukcesywnie rozszerzany będzie o kolejne linie.