Federico J. González nowym dyrektorem generalnym w Louvre Hotels Group

fot. materiały prasowe

Louvre Hotels Group ogłosił, że Federico J. González został mianowany na nowego CEO oraz pozostanie w dalszym ciągu w Radisson Hotel Group jako wiceprezes wykonawczy.

Nowy dyrektora generalny Louvre Hotels Group Federico J. González podziękował dotychczasowemu szefowi Pierre’owi-Frédéricowi Roulotowi za jego wkład w rozwój firmy.

„Cieszę się, że wyruszam w tę podróż ze wszystkimi zespołami Louvre Hotels Group, z którymi bez wątpienia będziemy nadal rozwijać firmę. Louvre Hotels Group jest w pełni zaangażowana w budowanie przyszłości branży hotelarskiej i zapewnianie gościom niezapomnianych wrażeń dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zrównoważonym praktykom i operacyjnej doskonałości” – powiedział Federico J. González, nowy CEO Louvre Hotels Group.

Federico J. González jest CEO Louvre Hotels Group z siedzibą w Paryżu we Francji, a także jest wiceprezesem wykonawczym Radisson Hotel Group. González posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych na całym świecie w sektorach hotelarstwa, wypoczynku i produktów szybkozbywalnych (FMCG). Zanim dołączył do Radisson Hotel Group jako CEO w 2017 roku, był dyrektorem generalnym NH Hotel Group, gdzie kierował dużymi zmianami w firmie. González był wcześniej zastępcą dyrektora generalnego Disneyland Paris i pracował przez 16 lat na wyższych stanowiskach kierowniczych w Procter & Gamble w Brukseli, Madrycie i Sztokholmie, a w 2000 roku był szefem tej firmy w Portugalii.