Fast Track – szybsza odprawa na Lotnisku Chopina

archiwum Lotniska Chopina

Warszawskie Lotnisko Chopina wprowadziło nową usługę Fast Track, dzięki której podróżujący mogą szybciej korzystać z przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa i w dodatkowych wariantach usługi, korzystać z Salonów Executive Lounge.

Korzystać z tej usługi mogą posiadacze jednej z trzech wydawanych w ramach usługi kart lub pasażerowie wykupujący możliwość jednorazowego skorzystania z usługi.
Do dyspozycji podróżujących oddajemy trzy karty imienne: Srebrną, Złotą i Czarną.

* Karta Srebrna – skorzystanie z usługi Fast Track
* Karta Złota – skorzystanie z usługi Fast Track oraz wejścia do salonu Preludium Executive Lounge
* Karta Czarna – skorzystanie z usługi Fast Track oraz wejście do salonu Fantazja, Preludium oraz Bolero Executive Lounge wraz z 1 osobą towarzyszącą.

Każda z kart może być zakupiona w ramach jednego z abonamentów: kwartalnego, półrocznego lub rocznego. Podróżujący nieposiadający imiennej karty uprawniającej do korzystania z usługi, mogą wykupić jednorazową możliwość skorzystania z usługi. W tym celu należy udać się do Biura Rzeczy Znalezionych, zlokalizowanego w hali wylotów Terminala A, w strefie CDE Lotniska Chopina w Warszawie. Po opłaceniu jednorazowego przejścia, na podstawie otrzymanego paragonu pasażer uprawniony jest do skorzystania z oznaczonych stanowisk kontroli bezpieczeństwa Fast Track.