Exim Tours zmienia lotnisko wylotów do Tunezji. “Nie ma potwierdzenia rejsów z Radomia”

fot. archiwum Exim

Biuro podróży Exim Tours podjęło decyzję o zmianie lotniska wylotów do Monastyru z powodu braku potwierdzenia rejsów z Radomia ze strony partnera handlowego. W najbliższych dniach klienci otrzymają propozycję zmiany lotniska. Touroperator utrzymuje swoją ofertę wakacji w Tunezji oferując wyjazdy z sześciu innych lotnisk w Polsce.

Biuro podróży Exim Tours zmienia lotnisko wylotów do Monastyru. Przyczyną jest brak potwierdzenia rejsów z Radomia po stronie partnera handlowego. Exim Tours utrzymuje swoją ofertę wakacji w Tunezji, dokąd biuro zabierze swoich klientów z sześciu lotnisk w Polsce. Od 9 maja w systemie rezerwacyjnym została zawieszona możliwość zakupu wakacji rozpoczynających się na lotnisku w Radomiu.

„Decyzja o zmianie radomskiego lotniska, podyktowana jest rezygnacją naszego partnera biznesowego z przelotów na trasie do Monastyru” – mówi Marcin Małysz, prezes zarządu biura podróży.

Klienci Exim Tours nadal mogą skorzystać z wakacji w Tunezji, mając różne możliwości wyjazdu. Organizator oferuje wyloty dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, z Warszawy (Lotnisko Chopina), Katowic, Poznania i Wrocławia. Dodatkowo, raz w tygodniu, w czwartki, turyści mogą również wybrać się z Gdańska i Lublina.

W najbliższych dniach przedstawiciele biura będą kontaktować się ze wszystkimi osobami, które wybrały wylot z Radomia.

„Każda z osób, która zdecydowała się na tę trasę, dostanie od nas propozycję zmiany swojej podróży” – mówi Agnieszka Kołtoniak, charter flight manager Exim.

Pierwszy lot z nowego lotniska miał się odbyć 1 czerwca. Biuro podróży nie ma w swojej ofercie innych ofert z wylotem z Radomia. W konsekwencji, w sezonie letnim 2023, Exim nie planuje żadnych operacji z tego lotniska.

Marcin Tobiasz nowym szefem marketingu w Exim Tours

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center