Exim Tours wprowadza testy do systemu rezerwacyjnego i wypłaca od nich prowizje

fot. archiwum Exim Tours

Od 4 maja biuro podróży Exim Tours wprowadziło do systemu rezerwacyjnego możliwość dodania usługi testu PCR w kierunku COVID-19. Test RT-PCR z wynikiem w języku polskim i angielskim kosztuje u touroperatora 300 zł, z czego 30 zł stanowi prowizja agenta.

To kolejny touroperator, który wprowadza usługę testu PCR do swojego katalogu. Badanie można dodać również do istniejących już rezerwacji za pośrednictwem helpdesku biura. Ekstra prowizja doliczona będzie automatycznie do bazowego wynagrodzenia agenta.

Dominika Jurkowska, menedżer ds. marketingu i rozwoju sieci agencyjnej Exim Tours.„Wprowadzenie testów jako składnika rezerwacji to odpowiedź na oczekiwania klientów jak również agentów. Nasi klienci po zakupieniu badania za naszym pośrednictwem otrzymują listę laboratoriów w którym takie badanie jest możliwe do wykonania. Wystarczy tylko posiadać przy sobie umowę rezerwacji, gdzie widoczny jest składnik TEST PCR.”

Biuro współpracuje ze znaną siecią laboratoriów Synevo, która oferuje swoje usługi w ponad 137 placówkach na terenie całej Polski.

Nekera wprowadza testy na koronawirusa do systemów rezerwacji i daje za nie prowizję agentom