Exim Tours: Wielka Gala podsumowująca 2022 rok już 3 grudnia w Warszawie

3 grudnia w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbędzie się Wielka Gala Biura Podróży Exim Tours podsumowująca 2022 rok. W programie znajdują się m.in. prezentacje, przemówienia, wręczenie nagród i wiele innych atrakcji.

“Końcówkę sezonu będziemy świętować z najlepszymi agentami podczas Gali Exim Tours, gdzie wyróżnimy naszych najlepszych partnerów. To był wyjątkowy rok dlatego postanowiliśmy go wyjątkowo uczcić i podsumować. Chcieliśmy pochwalić się wynikami, nagrodzić najlepszych agentów a także podzielić się z nimi planami na najbliższy rok. Wierzymy, że 2023 będzie równie dobry jak 2022 – zapowiadamy nowe kierunki, poszerzamy nasz zespół, rozwijamy się technologicznie. Czeka nas wspólnie dużo pracy ale wierzymy, że będzie to owocny czas, mimo niesprzyjających warunków ekonomiczno-gospodarczych” – mówi Dominika Jurkowska, manager marketingu.

Gala odbędzie się w Renaissance Warsaw Airport Hotel, położonym tuż przy lotnisku Chopina w Warszawie. Biuro Podróży Exim Tours przygotowało prezentację, przemówienia zarządu, uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych agentów, a także artystyczne niespodzianki i zabawę do białego rana.

“Już na ten moment wiemy, że rok 2022 zakończymy z obrotem ponad dwukrotnie większym niż w 2019, a dotychczasowy rekordowy dla nas 2021 przeskoczymy o blisko 80 proc. Liczba obsłużonych klientów jest bliska 200 tys. Jesteśmy dumni z tego, że Exim Tours rozwija się tak dynamicznie. Osiągnęliśmy to dzięki ciężkiej pracy zespołowej, na którą stawiamy w naszej organizacji. Dowodem na to może być podniesienie gwarancji ubezpieczeniowej Ergo na 51 mln złotych czyli o prawie 70 proc. w porównaniu z poprzednim okresem a także otrzymanie Diamentowego Certyfikatu Rzetelności” – dodaje Marcin Małysz, prezes zarządu.

Exim Tours jest częścią Grupy Der Touristik Group, która od ponad 20 lat tworzy jedną z najnowocześniejszych firm turystycznych w Europie. To drugi organizator wakacji w Niemczech pod względem wielkości a sieć sprzedaży jest obecna w ponad 14 krajach.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal WaszaTurystyka.pl

Klienci Exim Tours polecą do Tunezji z Lotniska Warszawa-Radom