Exim Tours odwołuje wyjazdy do 25 marca

Exim Tours
Logo Exim Tours

Exim Tours ogłosił, że w związku z rekomendacją MSZ w sprawie unikania wszelkich podróży zagranicznych, które nie są konieczne zawiesza realizację wszystkich imprez turystycznych do dnia 25 marca włącznie.

W komunikacie czytamy także, że możliwa jest zmiana rezerwacji na dowolny termin z oferty Lato 2020 lub przeniesienie rezerwacji na ofertę Zima 2020/2021 która, wkrótce pojawi się w sprzedaży. W najbliższych dniach należy spodziewać się kolejnych komunikatów lub kontaktu z naszej strony.

Exim Tours dodaje w komunikacie, że aktualnie nie jest możliwy kontakt z biurem ze względu na przeciążenie linii. Klienci posiadający same bilety lotnicze otrzymają dodatkowy komunikat wkrótce, jeżeli lot będzie się odbywał to będą mogli lecieć.
Exim Tours prosi także na razie nie wysyłać pytań o koszty anulacji czy zmian dla rezerwacji wylatujących w odleglejszych datach bo pracownicy nie sa w stanie się nimi zająć.

Przypomnijmy, że dzisiaj premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie granic Polski dla cudzoziemców na 10 dni od 15 marca. Granice będą zamknięte na 10 dni, z możliwością przedłużenia o kolejne 20 dni, a następnie 30 dni. Wszystkie międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe od niedzieli od północy zostaną zawieszone. Czytaj: Koniec turystyki zagranicznej. Polska zamyka granice na 10 dni