Exim Tours 85 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej na sezon 2023/24

fot. archiwum Exim

Biuro podróży Exim Tours dostało nową gwarancję ubezpieczeniową na sezon 2023/24 w towarzystwie ubezpieczeniowym Ergo Ubezpieczenia Podróży. Nowa gwarancja wzrosła do kwoty 85 mln złotych i jest ważna do końca sierpnia 2024.

W ubiegłym sezonie gwarancja wynosiła 51 mln zł. Zwiększenie zabezpieczenia do 85 mln zł wynika z powiększania działalności i świadczy o wzroście obrotów touroperatora.

„Dziękujemy naszym klientom i agentom za zaufanie. To ważny i niezbędny krok w ekspansji naszej firmy. Poszerzanie oferty idzie w parze ze wzrostem gwarancji, co wzmacnia poczucie bezpieczeństwa naszych partnerów i klientów. Jest też dowodem stabilnej pozycji i trendu rozwoju, który obserwujemy w naszej spółce” – powiedział Marcin Małysz, prezes zarządu Exim Tours Polska.

W ofercie Exim Tours znajdują się kierunki takie jak: Włochy, Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Cypr, Hiszpania, Tunezja, Turcja, Malta, ale także odległe miejsca jak: Meksyk, Mauritius, Panama, Wyspy Zielonego Przylądka, Emiraty Arabskie, Malediwy, Wietnam i Dominikana.

Touroperator także poszerza swoją ofertę na nowe kierunki, w tym m.in. loty Smartwings z Katowic do Ras Al Khaimah, które odbywać się będą w każdą niedzielę od 14 stycznia 2024 roku.