EVA Air ma najczystsze kabiny

archiwum EVA Air

Według ankietowanych przez Skytrax, podróżujący EVA Air uznali udogodnienia dla pasażerów klasy biznes za najlepsze, zaś kabiny samolotów za najbardziej czyste.

EVA Air jest laureatem corocznie przyznawane przez SKYTRAX World Airline Awards w 2 kategoriach – za najlepsze udogodnienia w klasie biznes (Best Business Class Comfort Award) oraz za czystość w kabinach pasażerskich (Best Airline Cabin Cleanliness).

SKYTRAX jednocześnie potwierdził pozycję Eva Air, która dzięki wysokiej jakości obsługi pasażerów plasuje linię wśród zaledwie 9 linii lotniczych świata uhonorowanych 5 gwiazdkami. EVA Air zajmuje także miejsce wśród 10 najlepszych linii lotniczych świata 2017.

SKYTRAX ogłosił laureatów nagród (World Airline Awards 2017) podczas pokazów lotniczych w Paryżu 20 czerwca 2017. W rankingu brało udział 320 linii z całego świata.

Należy podkreślić, że EVA Air po raz drugi w ciągu 3 lat jest laureatem przyznawanej przez podróżnych nagrody na najbardziej czyste kabiny pasażerskie. EVA zajmuje także 2 miejsce w kategorii najlepszej obsługi naziemnej i 3 miejsce za najlepszy personel pokładowy. Od 2008 SKYTRAX ocenia EVA Air. Linia sukcesywnie poprawia swoje wyniki i zajmuje czołowe pozycje we wszystkich rankingach. Dbałość o detale i nadzwyczajny serwis sprawiły, że Eva Air otrzymała 5 gwiazdek po raz pierwszy w 2016. Otrzymanie 5 gwiazdek w 2016 zmotywowało linię do jeszcze większej dbałości o pasażera, któremu wszyscy pracownicy starają się zapewnić jak największy komfort podróży.

Przyznanie EVA Air nagrody za najlepsze udogodnienia dla podróżujących w klasie biznes jest odzwierciedleniem wysokich standardów w Royal Laurel Class – klasie dostępnej w Boeingach 777-300ER obsługujących trasy dalekiego zasięgu, w tym do Ameryki Płn. Pasażerowie podróżujący w klasie Royal Laurel mają do dyspozycji wygodne piżamy, w pełni rozkładane fotele, luksusowe kosmetyczki itd. Częstowani są także znakomitymi winami.