Eurolot współpracuje z Google

Eurolot nawiązał współpracę z Google, który obsługuje najpopularniejszą wyszukiwarką lotów na rynku. W Google Flight Search dostępna jest cała siatka połączeń Eurolotu.

Już po kilku dniach działania wyszukiwarki przewoźnik odnotował większe zainteresowanie pasażerów kierunkami linii oraz co jest z tym związane – wzrost liczby transakcji. Według aktualnych statystyk, za pośrednictwem www.google.com/flights najwięcej podróżnych kupiło bilety z Amsterdamu do Gdańska i Krakowa. Popularnością wśród użytkowników sieci cieszy się także trasa Eurolotu z Zurychu do Wrocławia.

Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot SA. powiedział: “Dla Eurolotu jest to ogromna satysfakcja, ale i szansa znaleźć się w gronie partnerów wyszukiwarki lotów Google na rynku polskim. Dzięki tej współpracy nasza linia dotrze ze swoją ofertą do większej liczby pasażerów w Polsce. Obecnie wykonujemy rejsy głównie z portów regionalnych do największych europejskich miast, dlatego wierzymy, że podróżni korzystający z wyszukiwarki lotów potraktują to jako „znak rozpoznawczy” Eurolotu na tle innych przewoźników.”