Eurolot startuje na Bałkany i do Niemiec

Samoloty Eurolot od 26 października będą latać do Stuttgartu w Niemczech oraz do Zagrzebia (Chorwacja) i Kiszyniowa (Mołdawia) zaś od 27 października – do Kluż-Napoki (Rumunia).

Bombardiery Eurolotu będą operować do Zagrzebia 7 razy w tygodniu, do Kluż-Napoki 6 razy
w tygodniu, a do Kiszyniowa 4 razy w tygodniu. Co więcej, do tych portów na Półwyspie Bałkańskim podróżni dotrą z warszawskiego lotniska w niecałe 2 godziny.

Natomiast z Warszawy do Stuttgartu zaplanowano loty przez 7 dni w tygodniu, a czas podróży wyniesie niewiele ponad 2 godziny. Szczegółowy rozkład będzie dostępny na stronie internetowej przewoźnika: www.eurolot.com

Tomasz Balcerzak, prezes zarządu Eurolot SA powiedział: “Eurolot elastycznie i dynamicznie reaguje na nowe szanse, które pojawiają się na rynku lotniczym. Takie możliwości dają nam właśnie nowe trasy z Warszawy, które od sezonu zimowego znajdą się w ofercie naszych linii. Niektóre z nich, zwłaszcza kierunki „bałkańskie”, określane są często jako niszowe, ale i „przyszłościowe”, które dopiero czeka znaczny rozwój usług turystycznych oraz ruchu pasażerskiego. Podobnie było dwa lata temu w przypadku uruchomienia wakacyjnych rejsów z Polski do Chorwacji, którą jako pierwszy polski przewoźnik „odkrywaliśmy” dla podróżnych. Teraz te trasy są naszą mocną pozycją na mapie i wierzę, że nowe kierunki także spełnią oczekiwania pasażerów.”