Etravel będzie sprzedawać bilety na Expo 2020 w Dubaju

14 marca została zawarta umowa pomiędzy organizatorem Wystawy Światowej Expo 2020 w Dubaju a eTravel S.A., której przedmiotem jest współpraca w zakresie sprzedaży biletów wstępu na to wydarzenie.

Na mocy umowy eTravel S.A. otrzymała status Authorised Ticket Reseller, stając się tym samym autoryzowanym dystrybutorem biletów na Expo 2020 na terenie Polski.

Marian Szypuła, wiceprezes zarządu eTravel S.A., powiedział: „Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom, zarówno biznesowym jak i indywidualnym, udział w tym niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Wystawa Światowa Expo 2020. Jest to dla nas również forma wyróżnienia, gdyż otrzymanie statusu Authorised Ticket Reseller wiązało się z koniecznością spełnienia szeregu wymagających kryteriów, zarówno jakościowych, jak i finansowych.”

Expo 2020 w Dubaju rozpocznie się 1 października i będzie trwało 6 miesięcy. Jest to pierwsza wystawa światowa w historii, która odbędzie się na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie miało się pierwotnie rozpocząć w ubiegłym roku, zostało jednak przełożone ze względu na pandemię koronawirusa.

Wszystkie oczy na Dubaj/Emiraty – dobre wiadomości i niższe ceny biletów lotniczych