ETI Podróże odwołuje wyloty do końca maja

ETI Podróże odwołuje wyloty do końca maja
fot. Flying Caroet / Unsplash

Specjalizujący się w wyjazdach do Egiptu touroperator ETI Podróże poinformował swoich agentów, że przedłuża zawieszenie działalności operacyjnej do końca maja. Klientom proponuje zmianę terminu lub vouchery o wartości 120 proc. wpłaconych środków.

Kolejny już polski touroperator odwołał wszystkie wyloty do Egiptu do końca maja, „w efekcie rozwoju sytuacji związanej z zagrożeniem epidemicznym powodowanym przez COVID-19”

Jak informuje agentów, klientom mającym wykupione imprezy turystyczne lub bilety lotnicze na odwołanych połączeniach, ETI proponuje zmianę terminu lub voucher o nominalnej wartości 120 proc. wartości wpłaconych środków. Voucher będzie można następnie wykorzystać na dowolną datę po przywróceniu połączeń lotniczych do Egiptu. Oferta 120 proc. wartości obowiązuje do 6 maja 2020 roku, choć termin ten może ulec skróceniu „w reakcji na nowe regulacje prawne dotyczące zapobiegania COVID-19.” Propozycja otrzymania vouchera jest ważna w przypadku imprez turystycznych, a nie biletów lotniczych.

Voucher proponowany klientom jest ważny przez rok. Oznacza to, że nowej rezerwacji należy dokonać w przeciągu roku od oryginalnej daty wylotu. W przypadku zmiany terminu obowiązuje aktualna cena zgodnie z ofertą dostępną w MerlinX.

Touroperator przypomina jednocześnie, że w sprzedaży jest już dostępna oferta na sezon Zima 2020/21.

Czytaj także: A co jeśli Szumowski ma rację?