Enter Air: umowa z Rainbow o wartości 171,1 mln zł

archiwum Enter Air

Enter Air i Rainbow Tours podpisały umowę o współpracy na sezon Lato 2019 – Zima 2019/2020. Szacunkowa wartość umowy wynosi 45,1 mln USD (ok. 171,1 mln zł).

12 grudnia linie Enter Air podpisały z Rainbow Tours Umowę Charteru dotycząca sprzedaży miejsc w samolotach wraz załogą na sezon Lato 2019 – Zima 2019/2020.

Umowa została zawarta na czas określony do dnia 30 kwietnia 2020 r. i na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu.

Szacunkowa wartość zawartego kontraktu wynosi 45,1 mln USD.

Łączna wartość świadczeń wynikających z Umowy nie jest możliwa do ustalenia i ostateczna wartość Umowy może różnić się od podanych wyżej szacunków. Rozliczenia z tytułu podpisanej umowy będą realizowane na bieżąco i zgodnie z harmonogramem poszczególnych lotów czarterowych

Andrzej Kobielski, członek zarządu Enter Air, powiedział: „Współpracujemy z Rainbow Tours od ośmiu lat i podpisany kontrakt jest naturalną konsekwencją naszych dobrych relacji. Chcemy się dalej rozwijać, dlatego współpraca ze sprawdzonymi partnerami jest dla nas bardzo istotna i zapewnia duży komfort przy optymalnym planowaniu programu handlowego.”