Enter Air sponsorem głównym Samolotowych Mistrzostw Polski

Enter Air

Największy czarterowy przewoźnik w Polsce został głównym sponsorem Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostw Polski, które odbywały się przez cały ubiegły tydzień. W zawodach sukcesy odnieśli zawodnicy z drużyny z Chełmna, wspieranej przez Enter Air.

Rywalizacja, precyzja, pełne skupienie i niezwykły talent – tak w kilku słowach opisać można zakończone w weekend Samolotowe Mistrzostwa Polski, których Enter Air był sponsorem głównym.

Od poniedziałku, 03.09 niebo nad Chełmem było areną zmagań najlepszych z najlepszych. Wygrani nagrodzeni zostali voucherami na loty z osobą towarzyszącą, na Wyspy Zielonego Przylądka, Lanzarote oraz do Antalyi, oczywiście samolotami Enter Air!

Zwycięzcy z ekipy wspieranej przez Enter Air

Na podium znalazło się aż dwóch reprezentantów drużyny PWSZ w Chełmie sponsorowanej przez Enter Air, w tym Jakub Badera, którego w zeszłym roku linia lotnicza nagrodziła sesją symulatorową w Berlinie za najwyższe miejsce wśród studentów tej uczelni na podobnych zawodach.

Enter Air jest największą czarterową linią lotniczą działającą w Polsce i jednocześnie największym prywatnym przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju. Grupa realizuje połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży latając w ponad 30 krajach od Islandii i Portugalii po Kenię i Emiraty Arabskie. Przewoźnik posiada pięć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Paryżu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie i Tel Awiwie.

Materiał powstał we współpracy z Enter Air