Emirates wracają do Narity w Japonii

Linie Emirates planują wznowić rejsy samolotu Airbus A380 na trasie Dubaj-Narita od 26 marca tego roku. Narita dołączy do ponad 40 kierunków w rozbudowanej globalnej siatce połączeń Emirates obsługiwanych przez samolot A380, wśród których znajdują się m.in. Paryż, Rzym, Mediolan, Madryt, Londyn czy Mauritius. Obecnie codzienne rejsy Emirates pomiędzy Naritą a Dubajem realizowane są przez Boeinga 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej. Wznowienie lotów A380 na tej trasie umożliwi pasażerom z Japonii podróż na pokładzie słynnego dwupokładowca przez Dubaj do miejscowości na całym świecie, a w szczególności w Europie.
A380 zaoferuje łącznie 489 miejsc w trzech klasach – 14 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 76 rozkładanych do pozycji leżącej foteli w klasie biznes oraz 399 szerokich foteli w klasie ekonomicznej. Tym samym maszyna zdoła zabrać na pokład o 135 pasażerów więcej w porównaniu z Boeingiem 777-300ER.
Codzienne loty nr EK318 z Dubaju zaplanowano na 02:40 z lądowaniem w Naricie o 17:35. Rejs powrotny nr EK319 z Narity wyznaczono w poniedziałki, czwartki, piątki, soboty i niedziele na 22:00 z lądowaniem w Dubaju o 4:15 następnego dnia, natomiast we wtorki i środy – na 21:20 z lądowaniem w Dubaju o 3:35 następnego dnia. Wszystkie godziny podano według czasu lokalnego.
POWIĄZANE WPISY
30 lipca 2026
Wizz Air uruchomi z Modlina połączenie do Santiago de Compostela
Santiago de Compostela dołączy do siatki połączeń Wizz Aira z lotniska Warszawa-Modlin.…
0 Komentarzy1 Minuty
30 lipca 2026
LOT uruchamia bezpośrednie połączenie z Warszawy do Hanoi
Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczęły sprzedaż biletów na bezpośrednie rejsy z Warszawy…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
PLL LOT świętuje 80 lat połączeń do Paryża, Pragi i Sztokholmu
Paryż, Praga i Sztokholm od 80 lat nie znikają z siatki połączeń PLL LOT. Rejsy do tych…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w letniej siatce FlixBusa
Ponad 50 nadmorskich miejscowości w Polsce oraz wybrane kurorty w krajach bałtyckich…
0 Komentarzy2 Minuty
29 lipca 2026
Cyprus Airways dołącza do partnerów Air France
Cyprus Airways został nowym partnerem Air France. Zawarta przez przewoźników umowa…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2026
Air France zachęca do zwiedzania Paryża podczas przesiadki. Rusza Paris Stopover
Air France uruchomił nową usługę Paris Stopover, która pozwala pasażerom wykorzystać…
0 Komentarzy1 Minuty
24 lipca 2026
RDOŚ wydał decyzję środowiskową dla rozbudowy Lotniska Chopina. Modernizacja wchodzi w decydującą fazę
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie wydał decyzję o środowiskowych…
0 Komentarzy2 Minuty
23 lipca 2026
Corendon Airlines realizuje przeloty Górnika Zabrze w europejskich rozgrywkach
Corendon Airlines zorganizował przelot piłkarzy Górnika Zabrze do Stambułu, gdzie polski…
0 Komentarzy1 Minuty
22 lipca 2026
FlixBus: bliskie kierunki i nocne połączenia napędzają city breaki
Bezpośrednie połączenie, krótki czas podróży i atrakcyjna cena to trzy najważniejsze…
0 Komentarzy3 Minuty










