Emirates świętują Międzynarodowy Dzień Szczęścia

archiwum Emirates

Z okazji Międzynarodowego Dnia Szczęścia linie Emirates przygotowały dla swoich klientów i pracowników drobne niespodzianki na osłodę codzienności. Przewoźnik wspiera działania władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które uznają rolę szczęścia i chcą zapewnić szczęśliwy styl życia obywatelom i mieszkańcom kraju.

W poniedziałek rano przed bramkami na terminalu 3 pracownicy Emirates sprawili miłą niespodziankę pasażerom lecącym z Dubaju, wręczając im bilety z miejscami w klasie biznes – prosty gest, który sprawi, że ich podróż będzie wyjątkowa.

Szejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, prezes zarządu Grupy Emirates, powiedział: “Różni ludzie różnie rozumieją szczęście. Wielu nieustannie stawia sobie nowe wyzwania, zdobywa nowe umiejętności czy dba o dobre relacje międzyludzkie w życiu prywatnym i zawodowym. Najczęściej jednak wystarczy po prostu uśmiechnąć się do drugiego człowieka. To jeden z najsilniejszych ludzkich gestów. Cieszymy się, że władze naszego kraju dostrzegają znaczenie szczęśliwych ludzi.”

Niespodzianka czekała także na pracowników Grupy Emirates, dla których przewoźnik przygotował bezpłatny bilet do dowolnego kierunku w swojej siatce połączeń. Ponadto pracownicy Emirates wzięli udział w panoramicznej sesji zdjęciowej i udostępniali swoje zdjęcia na Instagramie, gdzie można je znaleźć pod hasztagami #happyemirates i #happydnata.
Dzień Szczęścia obchodzony jest na całym świecie, a w Zjednoczonych Emiratach Arabskich rząd prowadzi szereg działań w ramach narodowego programu na rzecz szczęścia i pozytywnego myślenia, w tym inicjatywy w miejscach pracy.