Emirates – spotkanie rekrutacyjne w Warszawie

archiwum Emirates

Kandydaci chcący wziąć udział w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Emirates, które odbędzie się 13 maja w Warszawie, mogą przygotować się dzięki poniższym 5 wskazówkom.

Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków. Najlepszym sposobem, aby dołączyć do zespołu Emirates jest wzięcie udziału w Dniach Otwartych, które są okazją, aby przekazać CV zespołowi rekrutacyjnemu Emirates.
Poniżej 5 wskazówek dla kandydatów chcących rozpocząć proces, który może być początkiem kariery w dubajskich liniach lotniczych.
1. Sprawdź wymagania. Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wyksztalcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.
2. Przećwicz swój angielski. Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie po angielsku podczas wszystkich zadań grupowych.
3. Zarezerwuj czas. Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie, które wymaga obecności przez 8 godzin. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na rozmowę, która odbędzie się następnego dnia.
4. Przygotuj odpowiedni strój. Wymagania dotyczące ubioru są wyraźnie określone. Kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalnie upięcie.
5. Pamiętaj o dokumentach. Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

Kolejny Dzień Otwarty odbędzie się 13 maja w Warszawie (rozpoczęcie o godzinie 9:00, Sheraton Warsaw Hotel, ul. Krucza 28). Możliwa jest również rejestracja online na stronie www.emirates.com/careers.
Członkowie załogi pokładowej mogą liczyć na pakiet zatrudnienia, który obejmuje różnorodne korzyści, m.in. wysokiej klasy współdzielone darmowe zakwaterowanie w Dubaju, darmowy transport do i z pracy, ubezpieczenie zdrowotne oraz ekskluzywne zniżki na zakupy i atrakcje w Dubaju. Dla wielu członków załogi pokładowej Emirates dodatkowym bonusem jest również atrakcyjny pakiet podróżniczy, z którego korzystają oni sami, jak również ich rodziny oraz przyjaciele. To szczególnie zachęcający aspekt pracy dla przewoźnika, ponieważ globalna siatka połączeń Emirates oferuje 155 kierunków podróży na 6 kontynentach.