Emirates przygotowane na Walentynki

Podczas tegorocznych Walentynek linie Emirates podadzą 40 unikalnych walentynkowych deserów na pokładzie i w poczekalniach lotniskowych na sześciu kontynentach.
Z okazji święta miłości kucharze Emirates stworzyli okolicznościowe specjały, których będzie można spróbować w dniach 13-15 lutego w większości z 41 poczekalni przewoźnika na całym świecie. Wśród deserów znajdą się m.in. pomarańczowo-imbirowa panna cotta z jagodami i pistacjami (Hamburg), kruche ciasto w kształcie serca ze świeżymi truskawkami i bitą śmietaną (Kapsztad), czekoladowo-malinowe ciasteczka petits fours (Auckland), czekoladowy tort walentynkowy (Tokio-Narita) oraz truskawki w czekoladzie z wiórkami kokosowymi (w poczekalniach w USA).
Uczta w poczekalniach
Ponadto w dniach 13-15 lutego prawdziwą walentynkową ucztę przyszykuje siedem poczekalni Emirates w Dubaju. Członkowie programu lojalnościowego mogą liczyć na kieliszek szampana Moët & Chandon Rosé Impérial, podawanego w towarzystwie walentynkowych ciast i deserów, w tym tortu marakujowego z malinami, tortu red velvet i lodów red velvet. Na miłośników kawy czekają trzy walentynkowe propozycje kawowe Coffee Planet – rose kissed mocha, orange crush latte i white latte mocha.
Walentynki na słodko
Dania na pokładzie inspirowane kuchnią regionalną uzupełnią potrawy przyprawione szczyptą miłości. W same walentynki na dłuższych trasach w siatce połączeń Emirates przewoźnik zaserwuje wyjątkowy wybór deserów. W klasach pierwszej i biznes pasażerowie mogą zwieńczyć posiłek słodkim akcentem w postaci tortu marakujowego w kształcie serca. W słynnym salonie pokładowym samolotu A380 będą serwowane napoje, ciastka i truskawki w polewie z gorzkiej i białej czekolady, a w koszykach z przekąskami w klasie pierwszej znajdzie się limitowana edycja kulek lukrecjowych Lakrids o smaku truskawkowo-śmietankowym. W klasie ekonomicznej pasażerowie zostaną uraczeni sernikiem z białą czekoladą i marakują.
Podróżujący mogą spróbować walentynkowych deserów, oglądając komedie romantyczne i klasyki kina dostępne na ponad 4 500 kanałach w systemie rozrywki pokładowej we wszystkich klasach.
Szukający prezentu na ostatnią chwilę mogą odwiedzić oficjalny sklep Emirates. W ofercie podarunków są m.in. walentynkowe piżamy, T-shirty i kubki ze szkicami personelu pokładowego czy pluszowe misie Emirates.
POWIĄZANE WPISY
18 lipca 2025
Wizz Air otwiera bazę w Modlinie. Dwa samoloty, 11 tras i pół miliona miejsc rocznie
Wizz Air ogłasza otwarcie swojej najnowszej bazy operacyjnej w Porcie Lotniczym…
0 Komentarzy5 Minuty
18 lipca 2025
Ponad 100 osób wzięło udział w ćwiczeniach ratowniczych na lotnisku Rzeszów-Jasionka
Na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów odbyły się kompleksowe…
0 Komentarzy3 Minuty
17 lipca 2025
Flix rozszerza działalność na Australię
Flix ogłasza ekspansję na rynek australijski. Debiutując tuż przed letnim sezonem…
0 Komentarzy3 Minuty
15 lipca 2025
Trzynaste urodziny lotniska Warszawa-Modlin z rekordem
Dokładnie 13 lat temu, 15 lipca 2012 roku, na pasie startowym Lotniska Warszawa/Modlin po…
0 Komentarzy1 Minuty
11 lipca 2025
„Modlin wraca do gry, Radom to tylko dodatek” – Michael O’Leary o nowej strategii Ryanaira w Polsce
Ryanair wraca do Modlina z ambitnym planem wzrostu. Po podpisaniu sześcioletniej umowy z…
0 Komentarzy4 Minuty
11 lipca 2025
Rekordowy czerwiec i kolejne sukcesy Lotniska Chopina
Lotnisko Chopina zakończyło czerwiec imponującym wynikiem, ustanawiając dwa rekordy w…
0 Komentarzy4 Minuty
10 lipca 2025
Wizz Air połączy Gdańsk z Bukaresztem
Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła uruchomienie nowego bezpośredniego połączenia między…
0 Komentarzy1 Minuty
10 lipca 2025
Wizz Air wprowadza nową funkcję w aplikacji mobilnej – „My Journey”
Wizz Air ogłasza wprowadzenie nowej funkcji w aplikacji mobilnej - „My Journey”. Dzięki…
0 Komentarzy1 Minuty
9 lipca 2025
KLM rozszerza ofertę lotów na lato 2025
W sezonie letnim 2025 linie lotnicze KLM oferują podróżnym dostęp do 161 kierunków na…
0 Komentarzy1 Minuty