Emirates – od jesieni będą loty do Bolonii

archiwum Emirates

Od 3 listopada, Stolica regionu Emilia-Romania stanie się czwartym miastem we Włoszech obsługiwanym przez linie Emirates, które tym samym zwiększą liczbę lotów do tego kraju do 56 tygodniowo. Dzięki uruchomieniu lotów Emirates oferowanie na trasie zwiększy się o 5040 miejsc tygodniowo.

Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates, powiedział: „Dołączenie czwartego włoskiego miasta do siatki połączeń Emirates to kolejne spektakularne wydarzenie w historii rozwoju naszej linii. Działamy we Włoszech od ponad 23 lat, w dużej mierze przyczyniając się do powstawania nowych możliwości dla przedsiębiorców i sektora turystyki w całym kraju dzięki naszym dogodnym połączeniom do 49 miast na Dalekim i Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Nasz Boeing 777 w trzyklasowej konfiguracji nie ma sobie równych, zapewniając klientom nieporównywalną wygodę podróży. Nasze usługi pokładowe należą do najlepszych w branży i obejmują między innymi wielokrotnie nagradzaną ofertę pokładowego menu oraz system rozrywki. Jesteśmy dumni, że teraz możemy zaoferować je na trasie do Bolonii. Ponieważ miasto stanowi ośrodek przemysłowy Włoch, oczekujemy wysokiego zapotrzebowania zarówno na przeloty pasażerskie, jak i przewozy cargo, czemu sprzyjać będą dogodne połączenia do miast w naszej rozbudowanej siatce połączeń na Wschodzie, w tym do naszego portu macierzystego w Dubaju, który należy do najszybciej rozwijających się ośrodków gospodarczych na świecie .”

Po rozpoczęciu lotów do Bolonii europejska siatka pasażerskich połączeń Emirates liczyć będzie 38 miast.