Emirates – luksusowe poczekalnie w Dubaju dla wszystkich

archiwum Emirates

Linie Emirates udostępniają swoje luksusowe poczekalnie na lotnisku w Dubaju (DXB) członkom programu lojalnościowego Emirates Skywards oraz towarzyszącym im osobom za minimalną opłatą niezależnie od wykupionej klasy.

Za dodatkową opłatą z poczekalni dla klasy pierwszej mogą skorzystać również podróżujący klasą biznes.
Na lotnisku Dubai International znajduje się siedem poczekalni Emirates w trzech halach przylotów – A, B i C. W każdej z nich znajdują się oddzielne poczekalnie dla klasy pierwszej i klasy biznes.
Podróżujący objęci wyjątkową ofertą mogą wykupić dostęp do poczekalni dla klasy biznes lub klasy pierwszej, odpowiednio za 100 i 200 dolarów. Natomiast pasażerowie klasy biznes skorzystają z poczekalni dla klasy pierwszej za 100 dolarów. Wykupiona wejściówka jest ważna przez cztery godziny. Obecnie pasażerowie klasy pierwszej i biznes oraz członkowie programu lojalnościowego Emirates Skywards Silver, Gold i Platinum otrzymują dostęp do poczekalni lotniskowych w Dubaju bez dodatkowych opłat.

Adel Al Redha, Executive Vice President i Chief Operations Officer Emirates, powiedział: “Poczekalnie Emirates w naszym porcie macierzystym w Dubaju należą do najlepszych na świecie i cieszymy się, że teraz jeszcze więcej pasażerów będzie mogło z nich skorzystać. Postanowiliśmy rozszerzyć dostęp do poczekalni w Dubaju na podstawie opinii pasażerów i po wnikliwej analizie, dzięki której mamy pewność, że jakość obsługi nie ulegnie zmianie. Bardzo nam miło, że tylu klientów docenia możliwość wykupienia dla swoich współpasażerów wstępu do poczekalni, w której mogą odpocząć w komfortowych warunkach i jeszcze przed odlotem spróbować wyśmienitych potraw.”

Wszystkie poczekalnie Emirates zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o szczegóły – eleganckie elementy wystroju, stylowe pomieszczenia, drewniane treliaże czy meble wykonane na zamówienie we Włoszech.
Przewoźnik nieustannie inwestuje w rozbudowę i renowację swoich obiektów. Niedawno do dyspozycji pasażerów klasy biznes oddano przebudowaną za 11 mln dolarów poczekalnię w hali przylotów B. Oprócz bogatej oferty wykwintnych dań przygotowywanych na miejscu przez kucharzy Emirates, bezpłatnego baru, pryszniców, spa, piwniczki z winami i strefy zabaw dla dzieci, w odnowionej poczekalni znajdują się trzy wydzielone bezpłatne strefy usługowe: strefa kawy Costa Coffee, strefa zdrowia z wodą Voss, w której znalazły się zdrowe przekąski i napoje, a także ekskluzywna strefa szampana Moët & Chandon stworzona specjalnie dla Emirates.