Emirates częściej do Singapuru i na Seszele

archiwum Emirates

Emirates zapowiedziały otwarcie kolejnego, piątego codziennego połączenia pomiędzy Dubajem i Singapurem, które nastąpi 1 sierpnia. Jeszcze w tym roku przewoźnik zwiększy również liczbę połączeń na Seszele do dwóch dziennie.

Dzięki kolejnemu dziennemu rejsowi pomiędzy Dubajem i Singapurem liczba połączeń zwiększy się do 35 w tygodniu, z czego 28 to połączenia bezpośrednie, a 7 z przesiadką w Kolombo. Oprócz tego Emirates oferują codzienne połączenia z Singapuru do Brisbane i Melbourne. Dodatkowe połączenie obsługiwane będzie przez Boeinga 777-300.

Barry Brown, Divisional Senior Vice President, Commercial Operations East, Emirates powiedział: “Wprowadzenie piątego codziennego połączenia pomiędzy Dubajem i Singapurem odzwierciedla rosnący popyt na loty pomiędzy tymi dwoma ważnymi ośrodkami światowego biznesu, handlu i turystyki. Zwiększona częstotliwość połączeń daje naszym klientom większą elastyczność w planowaniu podróży, pozwalając im na bezproblemowe korzystanie z naszej szerokiej siatki połączeń. Emirates rozpoczęły loty do Singapuru w 1990 roku, a ta dodatkowa usługa pokazuje nasze zaangażowanie na tym rynku oraz znaczenie Singapuru dla naszej globalnej siatki.”

Kolejnym krokiem w rozwoju siatki połączeń Emirates będzie wprowadzenie dwóch kolejnych lotów tygodniowo na trasie na Seszele. Zwiększy to łączną liczbę połączeń do czternastu, czyli dwóch dziennie, od 28 października tego roku. Emirates operują na trasie pomiędzy Dubajem a Seszelami Airbusem A340-500.