Ekspansja hoteli A&O

archiwum A&O

Hotele i hostele A&O poszerzają swoją sieć. W przyszłym roku powstaną obiekty w Wenecji i Kopenhadze. Firma chce wejść do Krakowa i Warszawy.

W tym roku nowy hotel A&O został otwarty w Salzburgu. W nim, jako w pierwszym próbowany jest zupełnie nowy design – nowe wyposażenie, meble, wystrój. Istniejąca od 2000 roku firma Hotele i Hostele A&O cieszy się coraz wiekszą popularnością i rozbudowuje swą sieć obiektów.

Monika Brelak dyrektor sprzedaży A&O na Polskę powiedziała: “Naszymi klientami sa najczęściej wycieczki szkolne oraz biznesmeni. Wśród polskich klientów najpopularniejsze są obiekty w, Berlinie, Hamburgu i Amsterdamie. Najwięcej łożek (ponad 3 tys.) mamy do zaoferowania w Berlinie w 4 obiektach, w Hamburgu (ponad 3,6 tys) w 4 obiektach, Monachium – 1952 łóżka w 2 obiektach i Wiedniu – 1570 łóżek w 2 obiektach. 41 proc. Naszych gości to grupy szkolne, 21 proc. – grupy sportowe. Dziennie w naszych obiektach przyjmujemy 5 200 gości. W najbliższym czasie rozbudowywane będą obiekty w Amsterdamie i Wiedniu”