Edyta Kulka nową dyrektorką hotelu Leonardo Royal Warsaw

fot. materiały prasowe

W połowie marca Edyta Kulka została mianowana na stanowisko dyrektorki generalnej hotelu Leonardo Royal Warsaw. Tym samym Leonardo Hotels wzmocnił swoje struktury w Polsce i podtrzymuje swoje plany dalszego rozwoju na rynku.

Edyta Kulka – nowa dyrektorka generalna Leonardo Royal Warsaw posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywała w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Pierwsze hotelarskie kroki stawiała w Londynie w The Royal Horseguards, a w Polsce była dotąd odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie na rynek jednego z hoteli Holiday Inn oraz zarządzała kilkoma obiektami marek Best Western w Satoria Group S.A. i Qubus.

W Leonardo Royal Warsaw czekają na nową dyrektorkę generalną wyzwania, takie jak odświeżenie wizerunku marki i umocnienie jej standardów spójnych z koncepcją sieci Leonardo Hotels. W planach są także inwestycyjne i wzmocnienie segmentu MICE.

„Od samego początku bardzo dobrze czuję się w Leonardo Royal Warsaw. Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron – począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower – jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomię. Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard czterogwiazdkowego obiektu. Wiem, że razem ze sprzyjającymi nam partnerami i zespołem, który tak mocno angażuje się w funkcjonowanie obiektu, nie będzie to trudne zadanie” – mówi Edyta Kulka.