Ecco Holiday spotkał się z agentami i zaprezentował zimową ofertę

Wrocław, Katowice, Kraków – to trzy miasta, w których odbyły się spotkania z agentami sprzedającymi ofertę poznańskiego touroperatora. Partnerami tegorocznych spotkań byli Visit Jamaica reprezentowana przez Katarzynę Mańczyk oraz firmę ubezpieczeniowa Tu Europa z prezentacją prowadzoną przez Iwonę Nasiłowską, a także dyrektorów regionalnych.

Podczas spotkań Ecco Holiday zaprezentował nowości i obiekty w wypoczynkowej ofercie zimowej oraz siatkę połączeń na lato 2024. Informacje dotyczyły także marki Ecco Travel, specjalizującej się w wycieczkach objazdowych. Zainteresowaniem klientów cieszą się wyjazdy do Chin. Przedstawiono również inne kierunki wycieczek objazdowych (Gruzja, Jordania, Wietnam, Japonia i Indie). 

Znaczącą cześć spotkania zajęły materiały multimedialne z ostatnich wyjazdów, które można obejrzeć w social mediach Ecco Travel. Była również mowa o city breakach, nowościach, egzotycznym wypoczynku oraz o ofercie kierunków takich jak Australia, Sri Lanka, RPA, Islandia, Tajlandia, Argentyna i Brazylia czy połączenie Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu, gdzie touroperator oferuje ciekawe programy wyjazdów oraz oferty szyte na miarę.

Podczas agencyjnych spotkań zaprezentowali się również partnerzy wydarzenia. Podczas prezentacji Visit Jamaica, agenci dowiedzieli się o najważniejszych atrakcjach, ciekawostkach, zwyczajach oraz hotelach w ofercie marki Ecco Travel. Firma Tu Europa zwróciła uwagę na konieczność ubezpieczenia każdej podróży, omówiła przypadki kosztów leczenia w egzotycznych kierunkach, warianty dostępnych ubezpieczeń w ofercie touroperatora oraz proces zgłaszania szkody z tytułu kosztów od rezygnacji.

Seria spotkań z agentami turystycznymi w trzech miastach była jak okazją do podzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Współpraca między agentami a touroperatorem jest bardzo ważna, a szkolenia i spotkania są możliwością do budowania relacji.