Ecco Holiday promował wśród agentów Maltę i Gruzję

archiwum Ecco Holiday

W drugiej połowie października poznański touroperator spotkał się ze swoimi agentami. Tym razem tematyka cyklicznie odbywających się konferencji poświęcona była dwóm kierunkom z oferty biura – Malcie i Gruzji. Konferencje odbyły się w 5 miastach i uczestniczyło w nich ponad 250 osób.

Ecco Holiday odwiedziło swoich agentów w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi.

Konferencja została podzielona na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich poświęcony został kluczowemu kierunkowi, który Organizator oferuje pod marką Ecco Holiday – Malcie. Drugi panel dotyczył egzotyki i wyjazdów objazdowych Ecco Travel. W tej części biuro skoncentrowało się na produkcie oferowanym w Gruzji. Firma zaprosiła do udziału w projekcie Maltańską Organizację Turystyczną oraz linie lotnicze LOT.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing&PR Manager Ecco Holiday, powiedziała: „Malta jest krajem, którego popularność cały czas wzrasta. Dzieje się tak między innymi za sprawą połączeń z wielu lotnisk lokalnych, nawet kilka razy w tygodniu. Malta jest kierunkiem całorocznym dzięki warunkom atmosferycznym, jakie panują na wyspie. 300 słonecznych dni w roku to najlepsza reklama tego miejsca. Temperatury odpowiednie do plażowania i kąpieli morskich utrzymują się tu od marca do listopada. Natomiast maltańska zima jest najlepszym czasem na zwiedzanie, bo termometry wskazują wtedy kilkanaście stopni. Zdecydowanie najpiękniejszą porą roku jest wiosna, kiedy cała wyspa obsypana jest kwiatami. Dlatego trudno odpowiedzieć na pytanie, kiedy najlepiej jechać na Maltę. Na pewno poza ścisłym sezonem są niższe ceny. W naszej ofercie znaleźć można propozycje wyjazdów już od 749 zł za tygodniowy pobyt w hotelu czterogwiazdkowym.”

W drugiej części spotkania organizator poświęcił czas swojej egzotycznej ofercie i najbardziej popularnym programom objazdowym. Na szczycie tej listy w minionym sezonie znalazła się Gruzja.

Katarzyna Janowska, Product Manager tego kierunku, podkreśliła: „Do Gruzji latamy liniami Wizzair lub LOT bezpośrednio z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Gdańska. Nie są wymagane paszporty, ani wizy, wjechać można na dowód osobisty. Oferujemy w Gruzji wycieczki objazdowe, wyjazdy pobytowe, oraz połączenie obu tych form wypoczynku. W naszym programie ujęte są najważniejsze miejsca: Kutaisi, Gori, Upliscyche, Tibilsi, Kacheta, Gudauri, Mccheta, Batumi. Ale Gruzja to nie tylko kierunek na zwiedzanie, ale i na wypoczynek w wysokiej klasy hotelach nad Morzem Czarnym. Gruzińskie jedzenie, wino i gościnność sprawiają, że każdy czuje się tutaj dobrze i planuje jeszcze przyjechać do tego fascynującego kraju.”