Ecco Holiday partnerem konkursu marki Remington

Ecco Holiday zostało partnerem organizowanego przez Remington konkursu, w którym nagrodą główną jest wycieczka do Stanów Zjednoczonych. Laureaci wezmą udział w programie “Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi”, realizowanym pod marką Ecco Travel. Akcja potrwa do 31 grudnia 2018 r.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba kupić jeden z produktów dla kobiet marki Remington oraz przesłać zdjęcie wraz z opisem, z którego wynikało będzie, dlaczego jego autorka czuje się wyjątkowo. Za najciekawszą pracę nagrodą będzie wyjazd dwóch osób do Nowego Jorku i udział w programie “Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi”.

Wybór akurat tego kierunku nie jest przypadkowy. Nowa strategia nawiązuje do Nowego Jorku, w którym ponad 80 lat temu narodziła się marka i powstały pierwsze produkty do pielęgnacji i stylizacji.

Organizatorem wyjazdu dla laureatów konkursu zostało poznańskie biuro Ecco Holiday, do którego należy marka Ecco Travel, specjalizująca się dalekich podróżach.

„Jeden z naszych programów objazdowych idealnie wpisał się w ideę konkursu marki Remington” – mówi Aleksandra Olechnowicz, marketing & PR manager Ecco Holiday. „Wycieczka objazdowa “Nowy Jork – miasto, które nie śpi” pozwala poczuć klimat i magię tego miejsca” – dodaje.

Podczas programu zobaczyć można między innymi Środkowy Manhattan, Statuę Wolności i Centrum Finansowe, Brooklyn, Górny Manhattan oraz obowiązkowo Central Park. W czasie wolnym można pójść na jeden z wielu odbywających się tu koncertów gwiazd światowej sławy lub skorzystać z wizyty w outletach ze znanymi markami.

Konkurs potrwa do 31 grudnia 2018 r. Szczegóły znaleźć można na stronie www.totalniety.pl