easyJet – rekordowa liczba połączeń wiosną 2017

archiwum easyJet

Linia lotnicza easyJet rozpoczęła sprzedaż biletów na loty w ramach wiosennego rozkładu – ponad 23,5 miliona pasażerów będzie mogło skorzystać z ponad 138 780 dodatkowych lotów, które odbędą się w ramach siatki połączeń easyJet między 26 marca a 27 czerwca 2017 roku.

W sprzedaży przewidziano także ponad 238 836 tysięcy dodatkowych miejsc dla pasażerów, którzy wybiorą jeden z ponad 1 408 lotów odbywających się między Polską a innymi krajami.

Sophie Dekkers, dyrektor easyJet na region Wielkiej Brytanii powiedziała: „Bardzo się cieszymy mogąc rozpocząć sprzedaż biletów na loty odbywające się sezonie wiosennym 2017. Planując podróż do swoich ulubionych miejsc w Europie nasi pasażerowie będą mogli teraz wybierać z jeszcze większej puli przystępnych cenowo lotów.
Dla osób planujących wakacyjny wyjazd przygotowaliśmy bogatą ofertę lotów w niezwykłe miejsca. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – bez względu na to, czy marzymy o plaży w Hiszpanii czy Portugalii, czy też w planach mamy aktywny wypoczynek w Bazylei lub Neapolu.
Pasażerowie udający się w podróż służbową mogą także skorzystać z naszych regularnych połączeń do głównych europejskich lotnisk.
Staramy się, aby podróżowanie z nami było tak proste jak to tylko możliwe i ten zamysł przyświecał nam przy tworzeniu naszej mobilnej aplikacji. Za jej pomocą można w kilka sekund przejrzeć dostępne loty i kupić bilety, na żywo śledzić przebieg lotu czy ściągnąć kartę pokładową bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Dodatkowo, wszyscy podróżujący z Belfastu, Bristolu, Edynburga, London Gatwick i Newcastle będą mogli otrzymywać spersonalizowane powiadomienia w czasie rzeczywistym, które poinformują pasażera kiedy należy udać się do bramki, a także na którym taśmociągu znajduje się nasz bagaż”.