easyJet odnowił umowę z firmą Travelport

archiwum easyJet

Brytyjskie linie lotnicze easyJet odnowiły umowę dystrybucyjną z firmą Travelport, jednym z największych dostawców systemów dystrybucji i rozwiązań z dziedziny e-commerce dla światowej branży turystycznej.

Dzięki nowej umowie biura podróży współpracujące z firmą Travelport mogą łatwo rezerwować loty linii easyJet, włącznie z taryfami Flexi i Inclusive, w najwygodniejszy dla siebie sposób, za pośrednictwem systemu GDS.
Wprowadzona niedawno taryfa Inclusive oferuje usługi istotne dla klientów biznesowych, takie jak rejestracja bagażu i wybór miejsca, a niskie ceny tych usług są znakiem firmowym linii easyJet. Taryfa ta jest dostępna tylko za pośrednictwem GDS oraz systemów rezerwacyjnych połączonych z interfejsem API linii easyJet.

Andy Hodges dyrektor ds. sprzedaży, dystrybucji i biznesu linii easyJet, powiedział:
„Odnowienie umowy z firmą Travelport bardzo nas cieszy. Travelport ma światowy zasięg, dzięki czemu zyskujemy znakomity kanał dystrybucji dla naszych popularnych taryf ekonomicznych, takich jak Inclusive i Flexi, zwłaszcza na rynku podróży służbowych. Dzięki tej współpracy będziemy mogli zaoferować niedrogie, łatwo dostępne połączenia jeszcze większej liczbie pasażerów”.

Robin Ranken, dyrektor ds. współpracy z europejskimi liniami lotniczymi w firmie Travelport, dodał:
„Od kilku lat ściśle współpracujemy z liniami lotniczymi easyJet i jesteśmy bardzo zadowoleni z odnowienia naszej umowy dystrybucyjnej. Chcemy kontynuować tę współpracę i udostępnić liniom easyJet nasze najlepsze technologie, które pomogą im w zwiększeniu sprzedaży i liczby rezerwacji”.

Jeszcze w tym roku taryfy easyJet będą dostępne nie tylko za pośrednictwem systemu Galileo, ale również globalnych systemów dystrybucji Worldspan i Apollo firmy Travelport.