easyJet – nowe trasy z Krakowa

archiwum easyJet

Linia lotnicza easyJet uruchomi w listopadzie 4 nowe trasy z Krakowa: do Wenecji, Neapolu, Manchesteru i Genewy.

Bilety można rezerwować już dziś na stronie easyJet.com, a pierwsze loty zaplanowane są na początek listopada. Wszystkie nowe trasy są połączeniami całorocznymi.

Ali Gayward, easyJet Commercial Manager, powiedziała: „Ogromnie cieszymy się z wprowadzenia czterech nowych tras z Krakowa. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia spotkają się z dużym zainteresowaniem pasażerów i zachęcą ich do częstszych podróży. Cieszymy się, że możemy stale powiększać naszą ofertę o trasy ważne dla naszych klientów i z tego, że nieustannie rozwijamy naszą obecność w Krakowie.”

Radosław Włoszek, p.o. prezesa Kraków Airport dodał: „To duże wzmocnienie oferty Kraków Airport. Wśród czterech zapowiedzianych dziś nowości, aż trzy to zupełnie nowe kierunki z krakowskiego lotniska. Wierzymy, że nowe trasy mają znaczący potencjał, zarówno w segmencie turystycznym jak i biznesowym. Cieszymy się, że jako jedyne lotnisko w Polsce od ponad 10 lat mamy w Krakowie przewoźnika z tak bogatą ofertą w konkurencyjnych cenach. Umocnienie linii lotniczej easyJet w Kraków Airport pozytywnie wpływa na rozwój turystyczny i gospodarczy miasta i regionu oraz wzbogaca ofertę kierowaną do mieszkańców Krakowa i Małopolski.”

Nowe loty będą realizowane w następujących dniach:
Wenecja, pierwszy lot zaplanowany jest na wtorek, 1 listopada. Samoloty obsługujące tę trasę będą latały 3 dni w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty; bilety są dostępne już od 94,5 zł.

Neapol, pierwszy lot zaplanowany jest na środę, 2 listopada. Połączenie będzie realizowane 2 dni w tygodniu: w środy oraz soboty; bilety są dostępne już od 94,5 zł.

Manchester, pierwszy lot zaplanowany jest na wtorek, 1 listopada. Trasa będzie obsługiwana 3 dni w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty; bilety są dostępne już od 114,5 zł.

Genewa, inauguracja trasy zaplanowana jest na wtorek, 1 listopada. Połączenie będzie realizowane 2 dni w tygodniu: we wtorki oraz soboty; bilety są dostępne już od 104,5 zł.