e-podróżnik.pl wspira sprzedaż online Przewozów Regionalnych

Wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych – e-podróżnik.pl wprowadza nową funkcję, „Kup bilet”, która pojawi się przy połączeniach Przewozów Regionalnych w wyszukiwarce.

Obecnie na e-podróżnik.pl pasażerowie mają do wyboru aż 5500 połączeń obsługiwanych przez Przewozy Regionalne. Łącznie wyszukiwarka oferuje możliwość sprawdzenia 500 tysięcy połączeń blisko 600 przewoźników.
Przewozy Regionalne to pierwszy przewoźnik kolejowy, który udostępnia swoje bilety za pośrednictwem wyszukiwarki e-podróżnik.pl. Od dziś, pasażerowie nie tylko sprawdzą interesujące ich połączenie – określą trasę i datę przejazdu, ale także będą mogli skorzystać z funkcji „Kup bilet”. Po znalezieniu dogodnego połączenie w wyszukiwarce finalna transakcja kupna biletów zostanie dokonana w systemie operatora.

Andrzej Soroczyński, prezes Teroplan S.A., do którego należy wyszukiwarka e-podróżnik.pl powiedział: „Dystrybucja biletów online to coraz bardziej zauważalny trend na rynku przewozowym. e-podróżnik.pl umożliwia sprzedaż biletów przewoźnikom, którzy do tej pory skupiali się na tradycyjnej dystrybucji. Wspieramy także firmy, które posiadają własne systemy sprzedaży online. Pozwala to im na zbudowanie kolejnego, silnego kanału dystrybucji ich oferty.”