Dzień Portu Lotniczego Wrocław na Wyścigach Konnych

archiwum lotniska we Wrocławiu

22 września na Torze Wyścigów Konnych. na Partynicach pojawią się pracownicy wrocławskiego lotniska, by świętować Dzień Portu Lotniczego Wrocław.

22 września na wrocławskich Partynicach będzie można spotkać pracowników lotniska, którzy odkryją tajniki swojej pracy. Najbliższa niedziela na Torze Wyścigów Konnych zapowiada się odlotowo.

Jerzy Sawka, dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych, powiedział: „Zachęcamy wszystkich wrocławian do odwiedzenia toru, zarówno stałych bywalców, jak i osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać Partynic. Dobra zabawa gwarantowana.”

W niedzielę na Partynicach czekają atrakcje przygotowane przez lotnisko. Spotkamy tu m.in. funkcjonariuszy Urzędu Celnego, którzy wyjaśnią, które pamiątki z wakacji możemy bezpiecznie przewieźć w bagażu podręcznym i rejestrowanym. Największą gratką dla fanów Portu Lotniczego Wrocław będzie z pewnością wóz Lotniskowej Straży Pożarnej i ekipa strażaków, która na co dzień odpowiada za bezpieczeństwo pasażerów.

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, podkreślił: „Co roku organizujemy święto wrocławskiego lotniska na Partynicach. To doskonała okazja dla mieszkańców, by w jednym miejscu jednocześnie oglądać zmagania na torze i porozmawiać z pracownikami Portu Lotniczego Wrocław oraz… zaplanować jesienną podróż.”

Niedziela na Partynicach będzie też okazją do spotkania z płetwonurkami ze stowarzyszenia Zorba. Pokażą oni swój ekwipunek, a także quada mogącego wjeżdżać pod wodę. Dla zainteresowanych zorganizowane zostaną warsztaty z pierwszej pomocy.

Dodatkowo podczas niedzieli z Portem Lotniczym Wrocław będzie okazja do zarezerwowania jesiennych wakacji z wylotem z Wrocławia i sprawdzenia oferty biura podróży Almatur.

Dzień Portu Lotniczego na Partynicach
22 września (niedziela), godzina14.15-17.45