Dzień Otwarty Stena Line w Gdyni

archiwum Stena Spirit

W najbliższy piątek, na terminalu Stena Line w Gdyni będzie można zwiedzić statek Stena Spirit.

W piątek będzie można zwiedzić wielki statek Stena Spirit, wejść na wszystkie pokłady a nawet złożyć wizytę na mostku kapitańskim. Normalnie promy pasażerskie nie są udostępniane do zwiedzania, więc to wyjątkowa okazja. Dodatkowo, tego dnia wszyscy będą mieli szansę upolowania wakacyjnych rejsów w wyjątkowych cenach.

Dzień Otwarty Stena Line to okazja, aby zobaczyć wielki statek od środka. W restauracji można zjeść obiad, a na pokładach statku sprawdzić, jak wygląda prawdziwe SPA na morzu. Z wielkiego pokładu słonecznego można podziwiać widoki gdyńskiego portu, a na koniec poczuć się jak kapitan zwiedzając mostek kapitański. Dzień Otwarty Stena Line to również świetna okazja, aby skorzystać z wyprzedaży wycieczek na lato. Tego dnia rejsy wakacyjne będą dostępne w cenie już od 49 zł na osobę.

Bilety będzie można kupić na miejscu, w biurach podróży w całym kraju oraz przez stronę internetową Stena Line. Dzień Otwarty w Internecie będzie trwał aż dwie doby. Rozpoczyna się w środę 23 maja 2018 od godziny 23:59 i potrwa do piątku 25 maja do godziny 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

Dzień Otwarty Stena Line
Kiedy: 25 maja 2018, w godzinach 13:00 – 18:00 (ostatnie wejście). Wstęp wolny.
Gdzie: Terminal Promowy Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia
Dojazd: autobusami linii 4F, co 20 minut sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni
Tego dnia przejazd linią 4F (w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek.