Dzieci lubią Emirates, Emirates lubią dzieci

Pasażerowie podróżujący z dziećmi doceniają prorodzinne podejście Emirates. Potwierdzają to najnowsze dane – tylko w ubiegłym roku linie przewiozły na pokładach swoich samolotów ponad dwa miliony dzieci.
W roku finansowym 2013/14 Emirates przewiozły 2,3 mln dzieci.
Przewoźnik oferuje udogodnienia dla rodzin już przed wylotem – w dedykowanym Terminalu 3 dostępne są bezpłatne wózki oraz przewijaki, a dla starszych dzieci także strefy zabawy znajdujące się w poczekalniach Emirates. Ponadto rodziny z małymi dziećmi mają pierwszeństwo wejścia na pokład.
Na pokładzie popularny system rozrywki ice oferuje młodym pasażerom szeroki wybór bajek, interaktywnych gier, podcastów i płyt CD. Oprócz tego mają oni dostęp do ponad 60 filmów, w tym do całej serii o Harrym Potterze, a także sekcji poświęconej klasykom Disney’a. Na pokładzie dostępnych jest również ponad 20 kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla dzieci – w tym CBeebies, Disney Junior, Cartoon Network i Nickelodeon. Młodzież może natomiast urozmaicać sobie czas słuchając utworów One Direction, Justina Biebera czy Katy Perry.
Na pokładzie najmłodsi klienci mają okazję do spotkania takich postaci jak AirBoe i Oggie oraz innych nowych potworów-maskotek.
Szejk Majid Al Mualla, wiceprezes ds. operacji handlowych Linii Emirates powiedział: „Dokładamy wszelkich starań, aby uprzyjemnić dzieciom lot za pomocą naszych ciągle ulepszanych produktów i usług. Wiemy, że zadowolenie młodych pasażerów jest kluczowym elementem zapewnienia sprawnej i udanej podróży całej rodzinie, dlatego też przykładamy dużą wagę do inwestycji również w tym obszarze.”
Przewoźnik oferuje dzieciom program lojalnościowy o nazwie Skysurfers. Zebrane w programie mile wymieniać można na darmowe loty, zabawki, książki oraz bilety wstępu do różnych atrakcyjnych obiektów w Dubaju.
POWIĄZANE WPISY
15 czerwca 2026
Aviareps partnerem Jazeera Airways w Europie. Współpraca obejmuje sześć krajów
Jazeera Airways rozszerza obecność w Europie, powierzając Aviareps zarządzanie sprzedażą…
0 Komentarzy2 Minuty
15 czerwca 2026
Blisko 5 tys. km nowych linii kolejowych. Rząd przedstawił plan infrastruktury na dekady
Budowa 4,7 tys. km nowych linii, dostęp do kolei w 27 miastach i skrócenie czasu podróży…
0 Komentarzy5 Minuty
15 czerwca 2026
Lotnisko Chopina z kolejnym rekordem. Ponad 2,2 mln pasażerów w maju
Lotnisko Chopina obsłużyło w maju ponad 2,2 mln pasażerów, notując kolejny rekordowy…
0 Komentarzy5 Minuty
12 czerwca 2026
Mniej pasażerów w Jasionce. Powodem są zmiany w siatce i wojna na Bliskim Wschodzie
Jasionka notuje w tym roku niższy ruch pasażerski. Od stycznia z usług lotniska…
0 Komentarzy3 Minuty
11 czerwca 2026
Nowy projekt Corendon Airlines. Przewoźnik zachęca do ćwiczeń w trakcie lotu
Corendon Airlines zachęca pasażerów do większej aktywności podczas podróży samolotem.…
0 Komentarzy1 Minuty
11 czerwca 2026
Natalia Bukowiecka ponownie ambasadorką No Limits by Itaka
No Limits by Itaka kontynuuje współpracę z Natalią Bukowiecką, jedną z czołowych polskich…
0 Komentarzy2 Minuty
10 czerwca 2026
Katowice Airport z kolejnym rekordem: ponad 716 tys. pasażerów w maju
Ponad 716 tys. pasażerów skorzystało w maju z Katowice Airport w Pyrzowicach. To…
0 Komentarzy3 Minuty
10 czerwca 2026
Ponad 350 liderów branży cargo spotkało się w Warszawie na TIACA 2026
Ponad 350 liderów światowej branży cargo spotkało się w Warszawie podczas TIACA Global…
0 Komentarzy4 Minuty
9 czerwca 2026
Nowe przepisy ułatwią podróż koleją. Jeden bilet na całą trasę w Europie
Planowanie podróży koleją po Europie ma być znacznie łatwiejsze. Nowe przepisy…
0 Komentarzy5 Minuty










