Dzieci lubią Emirates, Emirates lubią dzieci

archiwum Emirates

Pasażerowie podróżujący z dziećmi doceniają prorodzinne podejście Emirates. Potwierdzają to najnowsze dane – tylko w ubiegłym roku linie przewiozły na pokładach swoich samolotów ponad dwa miliony dzieci.

W roku finansowym 2013/14 Emirates przewiozły 2,3 mln dzieci.
Przewoźnik oferuje udogodnienia dla rodzin już przed wylotem – w dedykowanym Terminalu 3 dostępne są bezpłatne wózki oraz przewijaki, a dla starszych dzieci także strefy zabawy znajdujące się w poczekalniach Emirates. Ponadto rodziny z małymi dziećmi mają pierwszeństwo wejścia na pokład.
Na pokładzie popularny system rozrywki ice oferuje młodym pasażerom szeroki wybór bajek, interaktywnych gier, podcastów i płyt CD. Oprócz tego mają oni dostęp do ponad 60 filmów, w tym do całej serii o Harrym Potterze, a także sekcji poświęconej klasykom Disney’a. Na pokładzie dostępnych jest również ponad 20 kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla dzieci – w tym CBeebies, Disney Junior, Cartoon Network i Nickelodeon. Młodzież może natomiast urozmaicać sobie czas słuchając utworów One Direction, Justina Biebera czy Katy Perry.
Na pokładzie najmłodsi klienci mają okazję do spotkania takich postaci jak AirBoe i Oggie oraz innych nowych potworów-maskotek.

Szejk Majid Al Mualla, wiceprezes ds. operacji handlowych Linii Emirates powiedział: “Dokładamy wszelkich starań, aby uprzyjemnić dzieciom lot za pomocą naszych ciągle ulepszanych produktów i usług. Wiemy, że zadowolenie młodych pasażerów jest kluczowym elementem zapewnienia sprawnej i udanej podróży całej rodzinie, dlatego też przykładamy dużą wagę do inwestycji również w tym obszarze.”

Przewoźnik oferuje dzieciom program lojalnościowy o nazwie Skysurfers. Zebrane w programie mile wymieniać można na darmowe loty, zabawki, książki oraz bilety wstępu do różnych atrakcyjnych obiektów w Dubaju.