Dubaj – kino w hotelu

materiały prasowe

Rove Downtown jeden z najbardziej popularnych hoteli położonych w wielkomiejskim centrum Dubaju, otwiera swoje własne kino.

Rove Downtown, doskonale zlokalizowany w pobliżu topowych atrakcji miasta – Burj Khalifa i centrum handlowego Dubai Mall, będzie pierwszym hotelem kinowym w mieście, jak twierdzi deweloper Emaar.

Sala kinowa licząca 49-miejsc zostanie otwarta jeszcze w tym roku. Kino będzie otwarte zarówno gości hotelowych jak i dla osób z zewnątrz, obsłuży je butikowa sieć kinowa Reel Cinema.

Hotelowa sala kinowa zostanie wyposażona w wygodne modne fotele, podkreślające miejski charakter Downtown Rove.

W cenie biletu do hotelowego kina będzie popcorn oraz napój bezalkoholowy. Wyświetlany będzie pełen przekrój filmowy – od hitów po kino regionalne , a od czasu także topowe mecze piłki nożnej. W kinie będzie również można dokonać rezerwacji sali na imprezy oraz spotkania firmowe.

Reel Cinemas Rove Downtown zostanie otwarte jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku.

Nie będzie to jedyny obiekt noclegowy w Dubaju inspirowany tematyką filmową, w niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie Aloft Dubai City Centre w dzielnicy Deira.

W tym hotelu znajdzie się 25 pokoi dedykowanych miłośnikom kina. Pokoje będą wyposażone w filmy, duże ekranami telewizyjnymi, projektory i ulepszone systemy dźwiękowe.