Dla Best Reisen ten rok był lepszy niż 2019 [PODCAST #31]

best reisen podcast

W tym roku, Już teraz mamy wyższe obroty niż całym 2019 roku. Klienci na moment nawet nie przestali kupować wyjazdy w egzotyczne miejsca. Jeszcze rok temu trochę się obawiali, teraz chcą wyjeżdżać, chcą płacić. My jednak nie zajmujemy się turystyką masową, nasze najważniejsze kierunki w zasadzie nie były zamknięte. -– mówi w rozmowie z redakcją WaszaTurystyka.pl, Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen.

W tym roku świetnie sprzedawały się Dubaj i Ras Al. Khaimah. Zresztą oba emiraty będą się sprzedawać dobrze w najbliższych miesiącach z uwagi Na EXPO w Dubaju. Bardzo dobrze szła sprzedaż Turcji, Grecji, Dominikany, Meksyku, Bułgarii, Egiptu i Chorwacji

Chorwacja niesłusznie uważana jest za kierunek dla mniej zamożnych klientów. “Nasi klienci kupowali pobyty w bardzo drogich, pięciogwiazdkowych hotelach i lecieli tam samolotem albo jechali własnym autem, bo tak lubią podróżować. Najpopularniejszy był Dubrownik.”

“Myślę o nowych kierunkach odpowiadających charakterowi Best Reisen, ale nie spieszę się z ich wprowadzaniem. Niech sytuacja się unormuje, mogę poczekać ro, dwa. Robimy wszystko co możliwe, żeby sprzedawać i przede wszystkim zarabiać.”

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast